Narzeczona dostała tajemniczego SMS-a, który wysłany został z nieznanego jej numeru. Wiadomość oprócz jednoznacznie brzmiącej treści posiadała też zdjęcia, które… pozbawiły ją wszelkich nadziei i złudzeń. Jej ukochany nie był tym, za kogo się podawał, a jej świat rozpadł się na milion kawałków.

Możecie sobie wyobrazić sytuację, że mężczyzna, który jest dla was całym światem, w rzeczywistości okazuje się zwykłym kłamcą i oszustem? Nasza dzisiejsza bohaterka doświadczyła tego uczucia na własnej skórze. A swoim szokującym wrzynanie dzieli się z naszą redakcją.

Narzeczona dostała SMS-a

Po jej otworzeniu okazało się, że nadawcą jej była ex jej narzeczonego. Treść wiadomości sprawiła, że jej świat legł w gruzach, a mężczyzna, w którego wierzyła całym sercem, musiał jak najszybciej zniknąć z jej życia. Pomimo bólu, wiedziała, że to najlepsze, co może zrobić.

Narzeczona
Unsplash.com @john_tuesday

Narzeczona dostała szokującą wiadomość. 

-Z Patrykiem jestem, a może raczej powinna napisać byłam w szczęśliwym związku od roku. Pewnie tak jak wszyscy pomyślicie, że to zbyt szybko, ale ostatnio na moim palcu zagościł pierścionek zaręczynowy. Mimo tego, że mam za sobą o wiele dłuższe relacje czegoś takiego, nie czułam jeszcze nigdy. Nie była to pochopna decyzja. A tak przynajmniej myślałam…- rozpoczęła wyznanie Monika.

Świeżo upieczona narzeczona nie widziała świata poza swoim mężczyzną. Wystarczyła jedna wiadomość, aby jej myślenie uległo diametralnej zmianie.

Zdjęcia pozbawiły ją złudzeń

Co takiego znajdowało się w wiadomości? Zobaczcie sami. Ostrzegamy, że treść jest naprawdę szokująca. 

– Z Patryczkiem byłam 3 lata i… przez okrągłe 3 lata mnie zdradzał. Wiedziałam, że mi nie uwierzysz, dlatego 2 dni temu napisałam do niego wiadomość. Dziś wysyłam ci zdjęcia z naszej wspólnej nocy. Jak widzisz śpi w moim łóżku. Wolę sprawić ci teraz ból, niż żebyś została żoną takiego człowieka na lata- napisała w SMS-ie kobieta

Na zdjęciach Monika zobaczyć mogła mężczyznę swojego życia, w łóżku innej kobiety. W tej sytuacji nie pozostało jej nic innego, jak pozbyć sie jego rzeczy, wyrzucić pierścionek i…. raz na zawsze o nim zapomnieć. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Narzeczona
Unsplash.com @heftiba

Narzeczona zobaczyła zdjęcia, które pozbawiły ją złudzeń. 

Narzeczona
Unsplash.com @heftiba

Jej ukochany okazał się zwykłym zdrajcą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy podczas zakupów. Wciąż najważniejsze jedno kryterium
  2. Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów są razem? „Nie potwierdzam, nie zaprzeczam”
  3. „Jak słyszę, że mężczyzna powinien w domu „pomagać”, to krew mnie zalewa” Szczere słowa blogerki
  4. Mikołaj Roznerski oświadczył się Adrianie Kalskiej. Gwiazdy „M jak Miłość” wezmą ślub
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno
  6. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił
Poprzedni artykułHanna Śleszyńska rozstała się po 14 latach z ukochanym. Mężczyzna podał powód
Następny artykułPiękna aktorka urodziła swoją pierwszą pociechę. Podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.