Narzeczony został przyłapany na gorącym uczynku przez swoją ukochaną. Kiedy zauważyła, co mężczyzna robi z jej pitbullem, wiedziała, że nie może tego ukrywać przed światem. Wszystko nagrała i wrzuciła do sieci.

Lady przekonuje do siebie wszystkich, pomimo że z jej rasą związanych jest mnóstwo stereotypów. A jednak Jen nie dała zwieść się złej opinii na temat tych niezwykłych psów. Już bardzo szybko wiedziała, jak ważne będą dla niej zwierzęta dlatego, kiedy związywała się z mężczyzną, zawsze patrzyła na to, jak jej narzeczony traktuje jej psy. Czy się zawiodła?

Narzeczony vs pitbull

Jen od zawsze wiedziała, że nie jest typem osoby, która dogadałaby się z kimś, kto nie lubi zwierząt. Ważne było dla niej zatem, czy nowy ukochany dobrze będzie traktował jej pitbulla Lady. Niestety, ze względu na to, jakiej rady jest Lady, wiele osób zakłada o niej najgorsze. Kobieta nie potrzebowała kogoś takiego w swoim życiu.

Lady jest bardzo delikatnym psem. Kocha się przytulać do właścicieli, nieustannie kładzie się na właścicielce i chce do niej przytulać. Dlatego Jen poszukiwała kogoś, będzie miał podobne podejście do jej zwierząt, co jej zwierzęta mają do niego.

Piękne serenady

Już niedługo Jen trafiła na człowieka, który miał naprawdę dogadać się z Lady. Jeśli kobiecie wydawało się, że kiedyś miała dobry kontakt ze zwierzęciem, to teraz niestety musiała ustąpić pierwszego miejsca swojemu partnerowi. Lady i narzeczony Jen dogadali się jak mało kto. Jedną w ich ulubionych rozrywek jest wyśpiewywanie sobie nawzajem romantycznych serenad. Bardzo szybko, to stało się ich ulubionych zajęciem.

ZOBACZ TEŻ:

op
facebook.com/jen.soborowicz

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trutka na szczury w lekach. 2 mln Polaków zagrożonych, ministerstwo powołało sztab kryzysowy
  2. Bobas usiadł na odpoczywającym kocie. Zwierzak zareagował w jedyny możliwy sposób
  3. Dorota Szelągowska pokazała swoją choinkę. Internauci wytknęli jej jeden szczegół, są wściekli
  4. Były mąż napisał list do nowego partnera swojej małżonki. Był szczery do bólu
  5. Powiedziała szczeniakowi, że go kocha. Usłyszała, co jej odpowiedział i złapała się za głowę

źródła: thedodo.com

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego