Narzeczony znanej polskiej modelki został zamordowany na jej oczach tuż przed ślubem. Trzymała go w objęciach, gdy umierał. Przez długi czas zmagała się z problemami zdrowotnymi wywołanymi traumatycznymi przeżyciami.

Narzeczony Bogny Sworowskiej został zastrzelony w 1994 roku we własnym mieszkaniu w Paryżu. Modelka patrzyła na jego śmierć. Do dziś nie wiadomo, dlaczego rosyjski biznesmen został zamordowany. Tragedia odebrała gwieździe kilka lat życia i wpłynęła na jej karierę. 

Tragedia Bogny Sworowskiej: narzeczony zginął na jej oczach

O karierze Bogny Sworowskiej marzyły tysiące Polek. Była piękna i współpracowała ze światowymi projektantami. Świat stał przed nią otworem, ale przez osobistą tragedię zrezygnowała z pokazywania się publicznie. Siergiej umierał jej na rękach, o czymś takim nie da się zapomnieć. Po latach wspominała, że mimo wszystko nie żałuje zakończonej kariery.

-Na wszystko przychodzi właściwa pora i trzeba wiedzieć, kiedy odejść. Po śmierci Siergieja nie mogłam być modelką, ponieważ nie wyglądałam najlepiej co najmniej przez kilka lat. Źle się czułam psychicznie, a to się zawsze odbija na wyglądzie — mówiła dla Vivy.

tragedia
instagram.com/bognasworowska

Po traumatycznym przeżyciu długo nie mogła się otrząsnąć. W wywiadzie dla Vivy przyznała, że miała stany lękowe, spazmofilię, czyli zatrzymanie oddechu, omdlenia. Nie chciała jednak korzystać z pomocy psychologia, leczyła się na własną rękę. W końcu kupiła bilet do Polski i przyjechała do rodziny. Rozmowy z rodzicami i babcią okazały się najlepszym lekarstwem, ale musiało minąć kilka lat, zanim doszła do siebie. Nigdy jednak nie będzie w stanie zapomnieć, o tym, że straciła narzeczonego.

Kim jest Bogna Sworowska?

Bogna Sworowska jest byłą modelką, drugą wicemiss Miss Polonia 1987. Karierę zaczynała w wieku 16 lat, przed obiektywem Lidii Popiel i Marka Czudowskiego. Została jedną z najpopularniejszych modelek Mody Polskiej. Dzięki sukcesowi w konkursie Miss Polonia mogła wyjechać do Chicago, tam poznała Siergieja. Później podpisała kontrakt z jedną z paryskich agencji. Po pewnym czasie zdecydowała, że jest gotowa, aby znowu odwiedzić miasto, w którym straciła ukochanego.

tragedia
instagram.com/bognasworowska

Paryż był wyzwaniem, by te koszmary oswoić. Wróciłam tam więc, ale zmieniłam zawód. Stałam się fachowcem od PR i marketingu. Odnosiłam sukcesy i myślałam, że już tam zostanę, ale wróciłam, gdy pojawiła się propozycja pracy dla stacji TVN jako rzecznik prasowy. Nowa dziedzina, nowe zajęcia, nowi wyjątkowi ludzie — wyznała Vivie.

Pomimo powrotu do Polski wciąż odwiedzała Paryż. Po ponad czterech latach od śmierci narzeczonego poznała tam mężczyznę, któremu urodziła syna. Dziś Ivan ma piętnaście lat, a gwiazda jest w innym związku. Obecnie jej życiowym partnerem jest malarz Rafał Olbiński.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hitowy produkt wraca do Lidla. 12 października sklepy przeżyją oblężenie
  2. Panna młoda miała powody, żeby być zła. Podczas ślubu teściowa przekroczyła wszystkie granice
  3. Kotek kradnie skarpetki ze stópek dziecka. Potem ucieka z „łupem”
  4. Dziennikarze znaleźli oprawcę znanej aktorki. To znana osobistość ze świata filmu
  5. Przypadkiem zobaczyła monitoring z wesela. Jest zdruzgotana, goście nie wiedzieli, że wokół były ukryte kamery
  6. Ten test powie o Tobie więcej niż każdy psycholog. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pozornie prostych pytań
Poprzedni artykułZnaki zodiaku osób z najpiękniejszymi oczami. To właśnie w oczach tych 3 znaków tonie cały świat
Następny artykułMaria Dowbor to 20-letnia córka Katarzyny Dowbor. Piękna kobieta pokazała jedno zdjęcie i zachwyciła
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.