Narzeczony odkrył, ilu partnerów miała jego wybranka, zanim się poznali. Wcześniej nie poruszali tego tematu, jednak ciekawość wygrała. Po tym, co usłyszał mina mu zrzedła i poważnie zastanowił się nad tym, czy to właśnie z tą kobietą chce spędzić resztę swojego życia. 

Kwestia ilości łóżkowych partnerów nadal pozostaje dość delikatna. Ilu ich powinno być? Jeden, dwóch, pięciu? Gdzie znajduje się magiczna linia pomiędzy dobrą zabawą a seksualną rozwiązłością? Czy kobieta powinna mieć większe doświadczenie w tych sprawach od mężczyzny? Otóż nikt nie powinien być oceniany za ilość partnerów, z którymi sypiał, zwłaszcza że ludzie nie oceniają sprawiedliwie. Im więcej kobiet w łóżku miał mężczyzna tym bardziej macho jest. 

Narzeczony dowiedział się ilu mężczyzn było przed nim

W niektórych kręgach kobieta, która sypiała z wieloma mężczyznami nazywana jest ladacznicą. Nie wydaje się to sprawiedliwe, prawda? Czy ilość partnerów z przeszłości może mieć wpływ na obecny związek? O tym przekonał się pewien narzeczony po szczerej rozmowie ze swoją ukochaną. 

— Narzeczony powinien przed ślubem wiedzieć, z iloma partnerami wcześniej była jego ukochana tak twierdził Marcin, zanim zapytał narzeczoną o tę magiczną liczbę. Jej odpowiedź bardzo go zaskoczyła. Wiedział, że nie był pierwszym kochankiem narzeczonej, ale tego, co usłyszał zupełnie się nie spodziewał. Znał Iwonę dobrych kilka lat — zaczęli spotykać się w trakcie studiów, a wcześniej dziewczyna chodziła z ich wspólnym kolegą.

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła

Narzeczony bez większego skrępowania zadał partnerce nurtujące go pytanie, na co ta odparła, że jego ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Marcin wówczas nie wiedział, że rzeczywiście, jego narzeczona miała rację!

— Przed tobą byłam tylko z Patrykiem przyznała się w końcu, zapytana o liczbę mężczyzn, z którymi spała. Narzeczony zdziwił się, że tak atrakcyjna kobieta, jaką była Iwona spała w swoim życiu tylko z dwoma mężczyznami, wliczając jego. Jednak poczuł ulgę, że nie miał zbyt dużej konkurencji.

Korzystając z chwili szczerości, również i narzeczona zapytała go o liczbę kobiet, z którymi spał. Tylko cztery, łącznie z tobą, wyznał Marcin ciesząc się, że ma większe doświadczenie. Wtedy jego narzeczona powiedziała coś, co sprawiło, że mina zupełnie mu zrzedła. To w takim razie miałeś mniej kobiet niż ja. 

Narzeczony i narzeczona
Image by Ryan McGuire from Pixabay

Narzeczona spała z większą liczbą kobiet niż ja?

– Poczułem się bardzo dziwnie. Nie wiedziałem, gdzie oczy podziać. Nie miałem pojęcia, że Iwona była wcześniej z jakimiś kobietami! – wyznaje Marcin.

Narzeczony dowiedział się, że ukochana spała łącznie z siedmioma kobietami! Najdziwniejsze dla niego było to, że jedna z nich była też kiedyś z Marcinem. Narzeczony zdołał przełknąć to szokujące wyznanie swojej ukochanej, ale nadal nie może się całkowicie pozbierać! A przecież ostrzegała go, że ciekawość jest pierwszym stopniem do piekła! 

narzeczony
Image by Free-Photos from Pixabay

Narzeczony nie spodziewał się tego, co usłyszał.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najbardziej absurdalne opłaty w Polsce. Płacić muszą nawet zmarli
  2. Kim jest Marta Morawiecka? Siostra premiera Morawieckiego to interesująca postać
  3. Pies był ślepy całe życie. Po operacji oczu po raz pierwszy zobaczył swoją rodzinę [WIDEO]
  4. Znaki zodiaku osób z najpiękniejszymi oczami. To właśnie w oczach tych 3 znaków tonie cały świat
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu
Poprzedni artykułNajmodniejsze fryzury na jesień 2019. Postaw na odcienie rudości
Następny artykułJak ubrać się w góry w listopadzie? Pogoda jest wyznacznikiem
Redaktorka działu lifestyle na Lelum.pl, a prywatnie matka dwóch kotów. Pisanie od najmłodszych lat było jej pasją, którą nadal starać się rozwijać w miarę możliwości. Uwielbia też gotować, eksperymentując z przepisami. Fanka powieści fantasy i spokojnych jesiennych wieczorów przy kubku herbaty.