Narzeczony przyznał mi się to zdrady na wieczorze kawalerskim. Do ślubu został tydzień, a ja nie wiem, co mam teraz zrobić. – napisała w liście do redakcji zrozpaczona Ola. Czy powinna zerwać z narzeczonym i odwołać ślub? Jeżeli jesteście ciekawi historii Oli i innych kobiet, czytajcie dalej. 

Narzeczony zdradził mnie przed ślubem, nie umiem mu wybaczyć – internet pęka w szwach od podobnych historii. Choć zdrady na wieczorach kawalerskich, nawet tych najbardziej ”nieokiełznanych” są raczej rzadkością, to wciąż się zdarzają. Jak tłumaczą się mężczyźni, którzy zdradzili tuż przed ślubem? 

Narzeczony zdradził tuż przed ślubem, a wszystko już przygotowane 

Narzeczony idzie na wieczór kawalerski. Nic nie zapowiada tego, co wydarzy się za parę godzin. Historie tych kobiet są wstrząsające. Nie rozumieją, jak kilka lat udanego z ich punktu widzenia związku, można zrujnować podczas jednego wieczoru. Ich relacje są z reguły podobne. ”Narzeczony przyznał mi się to zdrady na wieczorze kawalerskim. Do ślubu został tydzień, a ja nie wiem, co mam teraz zrobić. Nie winię striptizerki, a raczej prostytutki, która została wynajęta, to tylko i wyłącznie jego wina. Mam też pretensję do kolegów, jeśli mój narzeczony naprawdę był tak pijany i nieprzytomny, jak mówi, dlaczego nikt nie zareagował?” – pisze zrozpaczona Ola. ”Powiedział, że chce się przyznać, bo nie może z tym żyć. Narzeczony daje mi wybór, ale jednocześnie błaga o wybaczenie.  Jestem kompletnie zdezorientowana i załamana. Gdybyśmy mieli chociaż 2-3 miesiące, gdyby to nie zdarzyło się teraz…” – wyznaje Ola. 

Wieczór kawalerski czy wieczór zdrady?

Wokół wieczorów kawalerskich narosło tyle kontrowersji, że kobiety zaczynają mieć podejrzenia jeszcze na długo przed samą imprezą. Niektóre w ogóle nie godzą się na to, by ich wybranek brał udział w wieczorze kawalerskim. Ania twierdzi, że takie podejście jest bez sensu. ”Ufam swojemu narzeczonemu, wiem, że nigdy w życiu by mnie nie zdradził. Po co w ogóle brać ślub, jeśli na dwa tygodnie przed ślubem, zastanawiam się, czy będzie mi wierny?” – pisze nasza Czytelniczka. 

Narzeczony szaleje, narzeczona odchodzi od zmysłów 

”Narzeczony poszedł do klubu, upił się, powygłupiał z kolegami i tyle” – przyznaje Marlena. ”Wiem, że żadnych dziewczyn nie było, na szczęście”. ”Ja ostatnio się niechcący dowiedziałam, że pewien znajomy zdradził swoją narzeczoną przed ślubem. Może czasem lepiej nie wnikać, co się tam dzieje, sama już nie wiem. Przecież jak się kogoś naprawdę kocha, to coś takiego nie powinno się w ogóle zdarzyć” – opisuje Natalia. 

Narzeczony ma prawo do wieczoru kawalerskiego, dobrej zabawy z najlepszymi kumplami i dobrych drinków. Do niczego więcej. A co wy myślicie? Czy nasza czytelniczka powinna wybaczyć swojemu narzeczonemu?

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Narzeczony
Fot. Unsplash.com

Wieczór kawalerski ma być okazją do zabawy, a nie zdrady.