Nastolatek został w wyjątkowy sposób wyróżniony przez prowadzącego Mam talent! Marcin Prokop nie wahał się ani chwili, choć dobrze wiedział, że więcej nie będzie mógł pozwolić sobie na taki krok. Dzięki niemu utalentowany 16-latek ma szansę zmienić swoje życie.

Widzowie Mam talent kolejny raz zostali zaskoczeni! Niespotykana sytuacja wydarzyła się w ostatnim odcinku tuż po tym, jak nastolatek zaśpiewał swój autorski utwór. To, co zrobił Marcin Prokop, zdarza się niezwykle rzadko. Nawet jurorzy byli poruszeni.

Mam talent: nastolatek zachwycił Marcina Prokopa

Ostatni odcinek Mam talent wywołał wiele emocji nie tylko wśród widzów, ale też wśród ekipy programu. Na scenie pojawił się 16-letni Dawid Jędrusik z Dąbrowy Górniczej. Chłopak zaśpiewał piosenkę z własnego repertuaru, co zrobiło ogromne wrażenie na Marcinie Prokopie. Prowadzący wbiegł na scenę i wcisnął złoty przycisk. Jego spontaniczna reakcja zrobiła wrażenie na jurorach, którzy pobiegli uściskać uczestnika programu.

nastolatek
instagram.com/mamtalent_tvn

Czym jest złoty przycisk? Złoty przycisk to element, który pojawił się dopiero w siódmej edycji programu. Każdy juror lub prowadzący może go użyć zaledwie jeden raz w trakcie castingów. Co zyskuje uczestnik wyróżniony w ten sposób? Dzięki złotemu przyciskowi uczestnik automatycznie przechodzi do półfinału. W trwającej właśnie edycji Dawid Jędrusik na razie jest jedyną osobą, która dostąpiła tego zaszczytu.

Jaka jest nagroda w Mam talent?

W Mam talent nagrodą jest czek na 300 tysięcy złotych. Osoba, która zajęła pierwsze miejsce, ponownie prezentuje swój występ. Do wicemistrza trafia nagroda w wysokości 100 tysięcy złotych. Dla zapewnienia większych emocji prowadzący najpierw w przypadkowej kolejności przedstawiają trzy osoby, które mają szansę zostać zwycięzcą programu.

nastolatek
instagram.com/mamtalent_tvn

Ile osób trafia do finału? Do finału trafia dziesięć osób, po dwie z każdego półfinału. Półfinałów jest pięć, podczas każdego z nich uczestnicy na żywo prezentują swoje umiejętności. W jednym odcinku bierze udział ośmiu uczestników, a ich losy zależą od jurorów i widzów, którzy oddają swoje głosy, wysyłając SMS-y. Podczas jedenastu edycji show wygrywały osoby zajmujące się akrobatyką, śpiewem i grą na akordeonie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyniki badania załamują. Polacy nie wiedzą, skąd finanse na 500 plus
  2. Panna młoda zdradziła męża na własnym weselu. Przyłapała ją teściowa
  3. Kotek kradnie skarpetki ze stópek dziecka. Potem ucieka z „łupem”
  4. Polski aktor miał żenić się aż 6 razy. Pod koniec życia związał się z młodszą prawie o 50 lat kobietą
  5. Przypadkiem zobaczyła monitoring z wesela. Jest zdruzgotana, goście nie wiedzieli, że wokół były ukryte kamery
  6. Ten test powie o Tobie więcej niż każdy psycholog. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pozornie prostych pytań
Poprzedni artykułIzabella Scorupco wyszła za mąż! Wybrankiem 49-letniej aktorki jest znany biznesmen
Następny artykułPrzeżyli wspólnie 91 lat. Byli najstarszą parą, jaką znał świat, ani przez moment nie pomyśleli o rozwodzie
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.