Nastolatek celowo przyciął drzwiami ogon swojego kota. Chłopak znęcał się nad zwierzęciem tylko dlatego, że miał „zły dzień”. Gdyby tego było mało całe zdarzenie postanowił nagrać i wrzucić do sieci. Kot był przerażony i nie mógł się uwolnić.

Zwierzętom ciężko jest obronić się przed ludzkim okrucieństwem, co sprawia, że ich oprawcy czują się bezkarni. Ten nastolatek postanowił bardzo brutalnie potraktować swojego kota – przyciął jego ogon drzwiami. Powinna spotkać go za to surowa kara.

Nastolatek brutalnie potraktował kota

Pewien nastolatek nagrał okrutny film i „pochwalił się” jak czerpie satysfakcję z bólu i cierpienia bezbronnych istot. Postanowił przyciąć kotu ogon drzwiami! Przyniósł wyrywające się zwierzę i kilkukrotnie przyciął mu ogon drzwiami. Biedny kot próbował uciec, niestety nastolatek miał nad nim przewagę! Chłopak szarpał kota, ciągnął go za ogon i za łapki. Ostatecznie zamknął drzwi, zatrzaskując zwierzęciu ogon pomiędzy nimi.

Kot skomlał przeraźliwie, próbując się uwolnić. Na szczęście udało mu się wyszarpać ogon i uciec przez okrutnym młodym oprawcą. Dzieciak cieszył się z całego zajścia i swojego zachowania. To okrutne! Wręcz nieludzkie! Ciekawe, gdzie w takich chwilach są opiekunowie dziecka, którzy powinni zareagować, widząc skłonności nastolatka do krzywdzenia zwierząt!

Co grozi za znęcanie się nad zwierzętami?

Za znęcanie się nad zwierzętami grozi odpowiedzialność karna. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że znęcanie się nad zwierzętami jest przestępstwem, za popełnienie którego można trafić do więzienia. Pomijając fakt odpowiedzialności karnej, celowe wyrządzanie krzywdy zwierzętom jest przejawem ogromnego okrucieństwa!

Znęcanie się nad istotami słabszymi, nad którymi ma się przewagę, zasługuje na potępienie. Ten nastolatek potraktował biednego kota w okropny sposób. Widać, że jedynym celem w jego makabrycznym działaniu jest wyrządzenie zwierzęciu krzywdy!

nastolatek
Fot.screen youtube.com

Takie zachowanie jest niewybaczalne! Jeżeli nastolatek wyraźnie czerpie satysfakcję ze znęcania się nad zwierzęciem, tłumacząc to „złym dniem” i nagrywając swój okrutny wyczyn, to aż strach pomyśleć, co ten dzieciak będzie robił za kilka lat!

ZOBACZ FILMIK TUTAJ 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ikea: Zjadła obiad, połamała zęby. Dostanie ogromne odszkodowanie
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Małe dziecko chciało się pobawić i mocno uderzyło kota. Reakcja zwierzaka niemal przyprawiła rodziców o zawał serca, wszystko się nagrało
  6. Pitbull zapłodnił husky. Szczeniaki wyglądają jak 8 cud świata, spektakularne zwierzaki

Źródło: trollalley.com

Poprzedni artykułNajlepsze szampony dla łamliwych włosów. 8 delikatnych produktów bez SLS
Następny artykułPowstanie hollywoodzki film o Irenie Sendlerowej. W roli głównej kultowa aktorka
Redaktorka działu lifestyle na Lelum.pl, a prywatnie matka dwóch kotów. Pisanie od najmłodszych lat było jej pasją, którą nadal starać się rozwijać w miarę możliwości. Uwielbia też gotować, eksperymentując z przepisami. Fanka powieści fantasy i spokojnych jesiennych wieczorów przy kubku herbaty.