Nastolatka z Konstancina nie żyje. Przerażające fakty dotyczące jej śmierci ujrzały światło dziennie. 16-letnia Kornelia, tuż przed swoją śmiercią zupełnie nie zdawała sobie sprawy z tego, co ją za chwilę spotka. Zbrodnia była zaplanowana od początku do końca, a jej sprawcy nie mieli litości. Zabójca został zatrzymany i usłyszał zarzuty.

Okrutna zbrodnia miała miejsce w pobliskim lesie, na terenie Konstancina. To tam 16-letnia Kornelia została zamordowana. Nastolatka, wsiadając do samochodu swojego zabójcy, nie sądziła, że to będzie ostatnia przejażdżka w jej życiu. 

Nastolatka z Konstancina nie żyje 

11 lutego w godzinach wieczornych Kornelia została zamordowana przez swoich oprawców, którzy, jak się okazało byli jej znajomymi. Okrutna zbrodnia miała miejsce na terenie niewielkiej miejscowości Konstancin. To właśnie tam, 16-latka została podstępnie zwabiona, a następnie zamordowana. 

16-latka około godziny 19 opuściła swój rodzinny dom w Piasecznie i udała się na spotkanie ze swoją przyjaciółką Martyną S. Kiedy Kornelia dotarła na spotkanie, chwilę później zjawił się Kamil O., który zabrał obie dziewczyny na przejażdżkę samochodem, jak się później okazało do Konstancina. Kamil O. zatrzymał się przed garażami, gdzie czekał na nich Patryk B. Jak tylko cała trójka wysiadła z samochodu, rozpętało się prawdziwe piekło. 

  1. Radosław Majdan przekazał wspaniałą wiadomość. Dawno nie był tak szczęśliwy
  2. Brał udział w poszukiwaniach Kacperka. Zdradził całą prawdę, trudno powstrzymać łzy
  3. GIS ma wytyczne dla przedszkoli i żłobków. Rodzice i dzieci mogą zapomnieć o normalnych zajęciach

Tragedia w Konstancinie 

Między nastolatkami doszło do kłótni, nagle Patryk B. wyciągnął broń pneumatyczną i zaczął mierzyć nią w stronę Kornelii. Chwilę później padł strzał. Nastolatka została trafiona, jednak Patryk B., by mieć pewność, że dziewczyna nie żyje, zaczął ją dusić, a następnie zakopał w przygotowanym dole. Zakopane ciało dziewczyny przykrył gałęziami. 

Kiedy nastolatka nie wróciła na noc do domu, jej mama zgłosiła zaginięcie. Ciało dziewczyny zostało przypadkiem odnalezione w lesie przez przechadzającą się tamtędy parę. Okazało się, że należy do poszukiwanej Kornelii. 

Sprawę przekazano do prokuratury. Zarówno Patryk B. jak i jego dziewczyna Martyna S. przyznali się do popełnienia zbrodni. Chłopak został tymczasowo aresztowany, a dziewczyna trafiła do schroniska dla nieletnich. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nastolatka
fot. zaginieni.pl

Wyszły na jaw szczegóły dotyczące zabójstwa 16-letniej Kornelii. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandaliczne zachowanie nastolatków. Co zrobili przechodzi ludzkie pojęcie, mogło dojść do tragedii
  2. Anna: „Nienawidzę swojego męża, przez kwarantannę jest jeszcze gorzej. Boję się, że utknę z nim w domu na zawsze”
  3. Wielkie zmiany w przemieszczaniu się już 3 maja. Tysiące Polaków ma ogromny powód do radości
  4. Wielu Polaków dostanie takiego samego SMSa. Kto z nas może go zignorować? Mogą wprowadzać w błąd
  5. Sejm w nocy z czwartku na piątek uchwalił nowelizacje. Rusza tarcza 3.0. Nowy podatek i zmiany w składkach
  6. Nagły zwrot akcji podczas konwencji Bosaka. Jeden z polityków nie wytrzymał i wtargnął, sytuacja jakiej jeszcze nie było

Źródło: se.pl 

Poprzedni artykułSłodki z nas duet? Może dostaniemy serduszko?
Następny artykułCzy piesek dostanie serduszko na dzień dobry?
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.