Nastolatka nagle trafiła do szpitala z powodu silnego bólu brzucha. Czuła, jakby miała zaraz urodzić – nie była jednak w ciąży. Przygotowywała się na najgorsze, a gdy poznała prawdę, była w prawdziwym szoku. Okazało się, że cudem uniknęła śmierci.

19-latka od jakiegoś czasu uskarżała się na dotkliwe bóle brzucha, miała bardzo ciężkie i nieregularne miesiączki. Lekarze twierdzili, że to tylko hormony, jednak prawda okazała się dużo gorsza. W ostatniej chwili trafiła do szpitala!

Nastolatka trafiła do szpitala z bólem brzucha

Lekarze bagatelizowali objawy Megan, która skarżyła się na bóle brzucha i trudne miesiączki. Twierdzili, że jest to jedynie spowodowane hormonami. Nie traktowali sprawy poważnie, aż do dnia, gdy z ciała dziewczyny wydostał się ogromny skrzep, którego zdjęcia wysłała w panice do swojego specjalisty. Wtedy okazało się, że sprawa jest bardzo poważna!

To było prawie tak, jakbym go urodziła, był tak duży mówi nastolatka.

Po konsultacji okazało się, że skrzep w rzeczywistości był częścią rosnącego na jej szyjce macicy guza. Lekarze zdiagnozowali u dziewczyny mięsaka komórek prążkowanych – bardzo rzadki typ raka szyjki macicy, który atakuje tkanki miękkie. Okazało się, nastolatka ma w ciele 12-centymetrowy guz. Konieczna była szybka reakcja!

 1. Tragedia, nie żyje. Ujawniono właśnie jeszcze gorsze fakty nt. kulis
 2. Pani Beata rozpoczęła nowe życie dzięki ekipie „Nasz nowy dom”. Doszło do dramatu, ktoś podpalił cały jej dobytek
 3. Prawda o 500 plus wyszła na jaw. Eksperci nie mają najmniejszych wątpliwości, pokazali dowody

Lekarze w porę odkryli prawdę

Przez guza stan zdrowia Megan bardzo się pogorszył. Dziewczyna nie mogła się poruszać z powodu utraty krwi, która wówczas płynęła szybciej. Nastolatka przez to miała niedokrwistość, była blada i zmęczona. Czuła również spowodowany guzem ból dołu pleców. Przez chorobę musiała porzucić swoją pasję, jaką był taniec.

Nastolatka przyznaje, że chociaż to dziwne, po usłyszeniu diagnozy poczuła ulgę – w końcu wiedziała, co jej jest i nie musiała przejmować się więcej tym, że nie zostanie wysłuchana, a jej problemy będą ponownie zbagatelizowane.

Konieczna była operacja i chemioterapia. Nastolatka przeszła histerektomię, czyli usunięcie macicy. Musiała zdecydować, czy przed operacją chce zamrozić kilka swoich jajeczek, aby w przyszłości mieć możliwość posiadania biologicznych dzieci. Dziewczyna postanowiła myśleć przyszłościowo i zamroziła 16 jajeczek. Nastolatka wygrała walkę z rakiem, która uczyniła ją o wiele silniejszą i bardziej doceniającą życie osobą.

Pamiętajcie, jak ważne są badania! Rak może zaatakować nas w każdym wieku, a wcześnie wykryty jest dużo łatwiejszy do pokonania. Badajmy się, to może ocalić nam życie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nastolatka
from: thesun.co.uk

Lekarze zdiagnozowali u dziewczyny mięsaka komórek prążkowanych

nastolatka
from: thesun.co.uk

Nastolatka przeszła histerektomię

nastolatka
from: thesun.co.uk

Dziewczyna wygrała walkę z rakiem!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Syn Rodowicz odwiedził nieziemsko luksusową restaurację Amaro. Jego reakcja na danie rozkłada na łopatki
  2. Gigantyczna konkurencja dla Lidla i Biedronki? Już zapadła decyzja, są konkrety
  3. Dramatyczna sytuacja w Karpaczu. Włos się jeży. Skutki mogą być niewyobrażalne
  4. Już jutro rusza rejestracja na nowe 500 plus, warto się spieszyć. Są warunki, każdy rodzic powinien je znać
  5. Syn rozbił stary wazon. Mama zobaczyła, co było w środku i natychmiast zawołała męża
  6. Już oficjalne, minister Szumowski zdradził kiedy wróci jeden z uciążliwych nakazów. Prawdopodobieństwo jest realne
  7. Nagła, pilna akcja ratunkowa na południu Polski. Niestety, wielu Polaków jest zagrożonych
  8. Masz problem z opuchniętymi kostkami? Może być to objaw groźnej choroby
  9. Prawda o 500 plus wyszła na jaw. Eksperci nie mają najmniejszych wątpliwości, pokazali dowody

Źródła: thesun.co.uk, nypost.com

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.