Nastolatka pracująca w jednym z supermarketów, wróciła zapłakana po całym dniu w pracy. Dziewczyna kompletnie załamała się po ciężkiej zmianie. Wściekła mama zapłakanej nastolatki nie wytrzymała i napisała apel do klientów.

Odkąd wybuchła epidemia koronawirusa, sytuacja na świecie zrobiła się napięta. Ludzie nie mogą odnaleźć się w nowej rzeczywistości, a strach przed nieznanym powoduje ogólną panikę. Takie zachowanie odbija się między innymi na pracownikach sklepów. Nastolatka pracująca w jednym z supermarketów nie radziła sobie z presją i zachowaniem sfrustrowanych klientów, polały się łzy.

Nastolatka pracująca w supermarkecie jest załamana

18-latka z Australii, która pracuje w jednym z dużych supermarketów Woolworths, jest załamana tym, co dzieje się w sklepach. Odkąd wybuchła epidemia koronawirusa, ludzie drastycznie zmienili swoje zachowanie. Zakupy w sklepie stały się walką o kolejną rolkę papieru bądź paczkę makaronu. Sfrustrowani klienci wylewają swoje nerwy na pracowników sklepu, którzy nie są w stanie na bieżąco uzupełniać towarów na półkach. 

Nastolatka po pełnym emocji i nerwów dniu w pracy, nie wytrzymała. Wróciła do domu cała zalana łzami. Matka dziewczyny nie mogła patrzeć, jak jej dziecko cierpi. Postanowiła zareagować w tej sprawie. Udostępniła zdjęcie zapłakanej córki, pisząc kilka ostrych słów w stronę klientów. 

  1. Nie musisz wyrzucać jajek po terminie ważności. Mamy prosty trik na sprawdzenie ich świeżości
  2. GP: Rząd planuje pozbawić Polaków prywatności. Minister dostanie dostęp do kluczowych danych
  3. Nauczycielki z TVP są porażone skalą hejtu. „Jesteśmy tak zaszczute, że boję się wyjść z domu”

Matka nie mogła patrzeć jak jej dziecko cierpi

Matka 18-latki postanowiła uświadomić klientów supermarketów, jak sytuacja wygląda od strony pracownika. Nie mogła znieść widoku zapłakanej córki. 

– Ludzie walczą o papier toaletowy i narzekają na brak podstawowych produktów. Pracownicy sklepu ciągle stykają się z agresywnym zachowaniem klientów – pisze matka młodej Australijki, jak cytuje portal o2.pl

Nastolatka jak i wielu innych, szeregowych pracowników sklepu, muszą każdego dnia mierzyć się z agresywnym zachowaniem klientów.

– Bardzo wam dziękuję wy świrnięte dup.., którzy sądzicie, że to jest OK, aby napastować pracowników sklepu, do tego stopnia, że łamiecie ich psychicznie – kontynuuje matka dziewczyny. 

Ludzie od razu zareagowali na słowa wściekłej mamy. Okazuje się, że nie jest to jedyny przypadek. 

Czasem ludzie potrafią wzbić się ponad zwykłe chamstwo – napisała pod zdjęciem jedna z kobiet. 

Sytuacja na świecie dla wszystkich jest trudna, jednak powinniśmy i w takich okolicznościach zachowywać się jak cywilizowani ludzie. Nieodpowiednie traktowanie innych może skończyć się tragedią – nie każdy ma dostatecznie silną psychikę i jest odporny na krytykę z zewnątrz. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 
nastolatka
fot. unsplash.com/
Boris Dunand

Nastolatka pracująca w jednym z supermarketów wróciła zapłakana do domu. 

nastolatka
fot. pexels.com Kat Jayne

Matka nie mogąc patrzeć na łzy swojego dziecka, postanowiła zareagować. 

nastolatka
fot. facebook.com

Kobieta apelowała, aby klienci sklepów panowali nad swoimi emocjami i nie wylewali nerwów na pracowników. To zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dwa ciała w mieszkaniu, na miejscu prokurator i policja. Nieoficjalnie: siostra zabiła brata, potem siebie?
  2. Tysiące osób modliło się w jednym miejscu. Dwie nie żyją, 2,5 tys. na kwarantannie, zagraniczny rząd poszukuje innych
  3. Rosół zjedzony i nie wiesz, co zrobić z resztkami? Przepisy na pyszne dania, dzięki którym nic się nie zmarnuje
  4. Tomasz Stockinger nadal nie wyszedł ze szpitala. Mamy informacje o stanie zdrowia aktora ”Klanu”
  5. Nie żyje bardzo młody aktor. Rodzina przekazała tragiczną wiadomość
  6. Ważny apel prezydenta do wszystkich Polaków. Chodzi o zakupy

Źródło: o2.pl, facebook.com

 

Poprzedni artykułOjciec zamachnął się nad kołyską z dzieckiem. Kot zareagował błyskawicznie
Następny artykułJak poprawnie założyć i zdjąć rękawiczki ochronne? Specjaliści dzielą się wskazówkami
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.