Nastolatka usiłowała popełnić samobójstwo, przytłoczona tym, jak ułożyło się jej życie. Uratował jej życie samochód, zaparkowany w miejscu, w którym wylądowała. Ta tragiczna historia już rok później zamieniła się w opowieść o niezwykłej miłości, która połączyła dwie dusze w niespodziewanym splocie wypadków. 

Przeraża samo myślenie o tym, jak zdesperowany musi być człowiek, który podejmuje próbę szarpnięcia się na własne życie. Szczególnie smutne są takie doniesienia, kiedy dotyczą ludzi bardzo młodych. Ta nastolatka była właśnie w takiej, ogromnie ciężkiej sytuacji. Młoda kobieta nie widziała dla siebie innego wyjścia niż zakończenie swojego życia. Nie miała dokąd wrócić i kogo poprosić o pomoc. 

Nastolatka chciała umrzeć

Kiedy Christiane przyjechała do Paryża, dziewczyna miała wielkie marzenia i jeszcze większe ambicje. Była przekonana, że uda jej się osiągnąć to, o czym zawsze marzyła, czyli zostać sprzedawczynią perfum. Niestety, los miała inne plany co niej. Nastolatka znalazła słabą pracę jako pokojówka i nie widziała dla siebie przyszłości. Nie mogła wrócić do rodzinnej Normandii, a na życie w Paryżu nie było jej już stać.

nastolatka
unsplash.com

Dziewczyna nie widziała dla siebie przyszłości. 

Christiane poznała chłopaka, za którego planowała wyjść za mąż. On jednak zerwał zaręczyny. Nastolatka nie mogła znieść już tych wszystkich rzeczy, które działy się w jej życiu nie tak, jak powinny. Postanowiła odebrać sobie życie. Na miejsce tego czynu wybrała, jak wielu nieszczęśliwych ludzi przed nią, wieżę Eiffla. 

„Po skoku nic nie poczułam”

Młoda kobieta spacerowała po pierwszym pietrze wieży przez ponad półtorej godziny, zanim nagle przeskoczyła przez barierkę. Przebywający tam turyści patrzyli z przerażeniem na upadek młodej dziewczyny. Jednak tego dnia, los miał wobec niej inne plany.

Nastolatka spadła na dach samochodu. Zaparkowany w tym miejscu pojazd uratował jej życie. Dziewczynie nic poważnego, poza złamaną nogą, się nie stało. Jeszcze ciekawsze jednak jest to, co stało się rok później. Według miejskiej legendy Christiane poślubiła mężczyznę, który tego dnia kierował tym pojazdem. Niestety, nie można tego potwierdzić, ale kto wie? Życie bywa naprawdę zaskakujące.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nastolatka
Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash

Przyszły mąż uratował jej życie. 

nastolatka
unsplash.com

Wieża Eiffla poza pięknym zabytkiem, jest również niestety miejscem wielu samobójstw.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Proszek Zygmunta Chajzera przez 2 dni dostępny w jednym z najpopularniejszych dyskontów
  2. Kobieta w sklepie zaczepiła matkę z małym dzieckiem. Wyszeptała do niego: „pożegnaj się z mamusią”
  3. Beata Kozidrak wyjawiła smutną tajemnicę. To bardzo przykre
  4. Anja Rubik w mocnych słowach o Jarosławie Kaczyńskim „Prezes uważa, że edukacja seksualna to demoralizacja dzieci”
  5. Przypadkiem zobaczyła monitoring z wesela. Jest zdruzgotana, goście nie wiedzieli, że wokół były ukryte kamery
  6. Ten test powie o Tobie więcej niż każdy psycholog. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pozornie prostych pytań

źródła: wafflesatnoon.com

Poprzedni artykułBracia Golec nie przestają się uśmiechać. Mają powody do wzruszeń i radości
Następny artykułJakub Rzeźniczak żałuje zdrady żony. ”Bardzo źle mi z tym. Najgorzej, że zrobiłem to Edycie”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego