Nastolatka rzuciła się z budynku jednego ze szpitali. Co więcej, młoda matka w rękach trzymała swoje 5-miesięczne dziecko. 16-latka w ośrodku zdrowia wraz z maluchem przebywała od 11 dni. Nic nie wskazywało, że na miejscu dojdzie do takiej tragedii.

Dramatyczne zajście, do którego doszło w jednym z budynków szpitalnych, miało miejsce 1 lutego 2020 roku. Matka z dzieckiem trafiły do ośrodka, ponieważ jej 5-miesięczna córeczka miała problemy z oddychaniem. Wymagała nieustannej kontroli i opieki lekarskiej. Tym sposobem młoda matka mogła mieć pewność, że życiu jej malucha nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Przynajmniej ze strony personelu.

Nastolatka wyskoczyła z okna 

Informacje na temat tragicznego wydarzenia, do którego doszło w szpitalu Lahad Datu w Sabah, znajdującym się w Malezji, szturmem obiegły media 1 lutego br. 16-latka, która w ośrodku zdrowia przebywała ze swoją 5-miesieczną córeczką, wyskoczyła z okna.

Młoda matka w rękach trzymała swoją ukochaną pociechę. Funkcjonariusz miejscowej policji, który zajmuje się sprawą, relacjonował, że około godziny 7:15, oddech dziewczynki wrócił do normy, a lekarze postanowili odpiąć ją od respiratora. Niewiarygodnie szczęśliwa mama natychmiast wzięła córeczkę na ręce i czule tuliła ją, przechadzając się korytarzami oddziału.

 1. Na zdjęciu znajduje się 6 żołnierzy, 99% osób nie znajdzie wszystkich. Internauci wzburzeni
 2. Robert Lewandowski pokazał siostrę. Jest piękną kobietą z wieloma sukcesami

W ramionach trzymała córeczkę 

Niespodziewanie matka podeszła do jednego z dyżurujących ochroniarzy i poinformowała go, że musi pilnie skorzystać z toalety. Ten oczywiście zgodził się i zaprowadził ją pod wskazane miejsce. Dokładnie o godzinie 7:30 ciało jej i jej 5-miesięcznej pociechy zostało znalezione na chodniku, mieszczącym się tuż przy szpitalu.

Nastolatka wyskoczyła z okna budynku, które znajdowało się 60 m nad ziemią. Zarówno matka, jak i 5-miesięczna dziewczynka zmarły w wyniku silnych obrażeń głowy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Nastolatka
unsplash.com @sharonmccutcheon

Nastolatka wyskoczyła z budynku szpitalnego. 

Nastolatka
unsplash.com @bellefoto

W rękach tuliła swoje 5-miesięczne dziecko. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nastolatka wyskoczyła przez szpitalne okno. W rękach trzymała swoje dziecko
  2. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  3. Zakochana Urszula Dudziak spełnia swoje marzenia. ”Serce nie siwieje”
  4. Nie żyje 12-letni chłopiec z domu dziecka. Do tragedii doprowadziła zabawka
  5. Przyjaciółka Anny Jantar opowiedziała o dniu katastrofy. „W aurze było coś dziwnego i niepokojącego”
  6. Krzysztof Cugowski nagle chwycił mikrofon na pogrzebie Lipki. Wszyscy usłyszeli jego słowa, bliscy zalali się łzami

Źródło: worldofbuzz.com

Poprzedni artykułPies stracił ucho, bo właścicielka chciała, żeby wyglądał słodko. Teraz ostrzega innych przed podobnym błędem
Następny artykułSer, który zrobisz w domu w 20 minut. Potrzebne ci są tylko 3 składniki
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.