Nastolatka rzuciła się z dachu szpitala. Co więcej, młoda matka na rękach trzymała swoje 5-miesięczne dziecko. 16-latka przebywała w placówce wraz z maluchem od 11 dni. Nic nie wskazywało, że planuje zakończyć swoje życie.

Dramatyczne zajście, do którego doszło w jednym z budynków szpitalnych, miało miejsce w lutym tego roku. Matka z dzieckiem trafiły do ośrodka, ponieważ jej 5-miesięczna córeczka miała problemy z oddychaniem. Wymagała nieustannej kontroli i opieki lekarskiej. Tym sposobem młoda matka mogła mieć pewność, że życiu jej malucha nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Przynajmniej ze strony personelu.

Nastolatka wyskoczyła z okna

Informacje na temat tragicznego wydarzenia, do którego doszło w szpitalu Lahad Datu w Sabah, znajdującym się w Malezji, szturmem obiegły media 1 lutego br. 16-latka, która w ośrodku zdrowia przebywała ze swoją 5-miesieczną córeczką, wyskoczyła z okna.

Młoda matka w rękach trzymała swoją ukochaną pociechę. Funkcjonariusz miejscowej policji, który zajmuje się sprawą, relacjonował, że około godziny 7:15, oddech dziewczynki wrócił do normy, a lekarze postanowili odpiąć ją od respiratora. Niewiarygodnie szczęśliwa mama natychmiast wzięła córeczkę na ręce i czule tuliła ją, przechadzając się korytarzami oddziału.

 1. Tragiczny wypadek był jak wyrok, paraliż objął znaczną część ciała. Marcin Prokop zdecydował się ruszyć z pomocą
 2. Całe życie nazywali go grubasem. Po latach zrzucił ponad połowę swojej wagi, teraz zapiera dech w piersiach
 3. Trik naszych babć zmieni kompletnie smak Twojego rosołu na kurczaku. Wszyscy oniemieją z zachwytu, mało wie, jaki to sposób

W ramionach trzymała córeczkę

Niespodziewanie matka podeszła do jednego z dyżurujących ochroniarzy i poinformowała go, że musi pilnie skorzystać z toalety. Ten oczywiście zgodził się i zaprowadził ją pod wskazane miejsce. Dokładnie o godzinie 7:30 ciało jej i jej 5-miesięcznej pociechy zostało znalezione na chodniku, mieszczącym się tuż przy szpitalu.

Nastolatka wyskoczyła z okna budynku, które znajdowało się 60 m nad ziemią. Zarówno matka, jak i 5-miesięczna dziewczynka zmarły w wyniku silnych obrażeń głowy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Nastolatka
unsplash.com @sharonmccutcheon

Nastolatka wyskoczyła z budynku szpitalnego.

Nastolatka
unsplash.com @bellefoto

W rękach tuliła swoje 5-miesięczne dziecko.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Porażające sceny w Biedronce, nie żyje 61-letni mężczyzna. Sklep od razu został zamknięty
 2. Tragiczna wiadomość z Polski. 6 osób nie żyje
 3. Najmniejszy pies świata mieszkał we Wrocławiu. Chihuahua mierzył tylko 6 centymetrów
 4. Dentysta aż zrobił zdjęcie. Wnętrze ust pacjentki budzi grozę, nie dla wrażliwych
 5. Poznajecie? Wszystkie trzy są dziś znane i uwielbiane przez Polaków
 6. Od uderzenia dzielą nas godziny. Wprowadzono pomarańczowy alert
 7. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach
 8. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje wielki Polak
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Źródło: worldofbuzz.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.