Nastolatka nigdy nie zapomni tragicznego widoku, jaki zastała w czwartek w swoim domu w Krzemieniewie. 16-latkę z głębokiego snu wybudził nagły, przeraźliwy hałas. Kiedy dziewczynka zerwała się z łóżka, w łazience znalazła zastrzeloną matkę. Na jaw wychodzą kolejne fakty dotyczące tragedii małżeństwa z Pomorza, którą w ostatnich dniach żyje cała Polska. 
 
Małżeństwo z Pomorza osierociło dwójkę dzieci, 16-letnią córkę oraz 10-letniego syna. Niestety, jak się okazuje, świadkiem rodzinnego dramatu była nastolatka, którą ze snu wybudził odgłos strzałów oddawanych przez ojca. 
 
 
Nastolatka świadkiem zbrodni
 
W czwartek 9 lipca nastolatka była świadkiem tragedii, którą żyje cała Polska. 16-letnią dziewczynkę obudził przeraźliwy hałas. Jak się okazało, był to odgłos strzałów oddawanych przez jej ojca, który najpierw zastrzelił swoją żonę, a następnie samego siebie. Kiedy zerwała się z łóżka, było już za późno. Widok, który ujrzała, pozostanie w jej pamięci do końca życia. 
 
 
Nastolatka była świadkiem niewyobrażalnej tragedii. Najpierw znalazła w łazience martwą mamę, następnie ojca, który leżał w kałuży krwi w sypialni. Niebawem na miejsce zdarzenia dotarła policja, która dostała zgłoszenie o strzelaninie po godzinie 6 rano.
Mąż zastrzelił żonę
 
Niewyobrażalna tragedia, jaka miała miejsce na Pomorzu, wstrząsnęła polską. Jak podaje Fakt.pl mąż, który zastrzelił swoją żonę, a następnie odebrał sobie życie, był leśniczym i miał pozwolenie na broń. Prokuratura bada sprawę. Na miejscu zbrodni znaleziono również list pożegnalny napisany przez mężczyznę. Z pisma wynikało, że do zbrodni popchnęły go problemy w małżeństwie.
 
 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.