Nastolatka położyła się spać, jej rodzice również. Gdy następnego ranka mama poszła obudzić swoją córkę w związku z porannymi obowiązkami, okazało się, że nastolatka jest nieprzytomna. Młoda dziewczyna zmarła w wyniku nieszczęśliwego wypadku z udziałem ładowarki do telefonu. Teraz zrozpaczeni rodzice apelują do innych. Każdy powinien to wiedzieć, by uniknąć nieszczęścia.
 
Czy tego zdarzenia można było w jakikolwiek sposób uniknąć? Być może. Zdrowa nastolatka zmarła w wyniku tragicznego splotu wydarzeń, którego nie spodziewał się jednak nikt. Rodzice dziewczynki ostrzegają teraz innych, by nie musieli odczuwać skutków dramatu, który spotkał ich ukochaną córkę. Warto dowiedzieć się, czego należy się wystrzegać nawet wtedy, gdy wydaje się nam, że jesteśmy całkowicie bezpieczni.
 

Nastolatka już się nie obudziła

To miał być zwykły poranek w rodzinie Le Thi Xoan, czternastolatki mieszkającej w Chinach ze swoimi rodzicami. Gdy jej mama poszła sprawdzić, czemu jej córka nie wstaje, dokonała makabrycznego odkrycia  – nastolatka nie żyła, co zostało potwierdzone przez pogotowie ratunkowe, które przyjechało na miejsce – dowiadujemy się z materiału wiadomosci.radiozet.pl.

Czy do śmierci nastolatki przyczyniły się osoby trzecie? Nie, w jej śmierci nie brał udziału żaden człowiek. Nastolatka miała natomiast pewną obsesję – swój telefon. Dziewczyna nie rozstawała się z nim nigdy – przy stole, w toalecie czy w łóżku. To właśnie jej ukochany sprzęt elektroniczny przyczynił się do jej śmierci.

  1. ONZ ostrzega przed kolejną katastrofą. Miliony ludzi może ucierpieć, podobnej sytuacji nie było od 50 lat
  2. Kipiący z wściekłości klient wtargnął do Biedronki, żeby zwrócić rozkładające się mięso. Oburzająca odpowiedź kierowniczki zwaliła go z nóg
  3. Dramatyczna śmierć 2,5-letniego dziecka. Chłopiec spadł na beton, kiedy jego rodzice upajali się wysokoprocentowym trunkiem

Wszystko przez telefon

W wyniku dochodzenia ustalono, że bezpośrednią przyczyną śmierci młodej dziewczyny był wstrząs elektryczny. 14-latka podłączyła urządzenie, położyła je na łóżku i poszła spać.

Dziewczynkę zgubiło jej zamiłowanie do nieustannego używania telefonu. Okazało się, że ładowarka, której używała nastolatka, była wadliwa. Na nieszczęście młodej kobiety nieoryginalny sprzęt, do którego podłączyła swój ukochany telefon, miał ukrytą wadę, która okazała się śmiertelna.

Zrozpaczeni rodzice dziewczynki postanowili puścić jej historię w świat. Ich celem jest uniknięcie podobnych tragedii w przyszłości. Nastolatka być może żyłaby, gdyby używała oryginalnego sprzętu pod czujnym okiem osób dorosłych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nastolatka
fot.
Christopher Campbell, unsplash.com

Mama dziewczynki znalazła zwłoki córki o poranku.

nastolatka
pixabay/PhotoMIX-Company

Nastolatka nie rozstawała się z telefonem.

nastolatka
pixabay/StockSnap

Do śmierci młodej kobiety przyczyniła się wadliwa ładowarka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pogoda stanie się całkowicie nie do zniesienia. Po upałach kolejne anomalie, “sytuacja jest dynamiczna”
  2. Tragiczne skutki nawałnicy w Polsce. Olbrzymie straty, wiele obiektów zniszczonych
  3. Weszła do przymierzalni i pobladła. Kobieta ujawniła porażającą prawdę o sklepach, niebywałe co widać na zdjęciach
  4. Radosław Majdan świętuje narodziny syna. W sieci pojawiły się zdjęcia, zaskakujące kto pojawił się na imprezie
  5. Szumowski wyśmiał Edytę Górniak. Diwa nie będzie zadowolona, minister nie przebierał w słowach
  6. „Przeżyję rok, dwa”. Wstrząsające wyznanie Krzysztofa Cugowskiego, fani o niczym nie mieli pojęcia. W końcu powiedział całą prawdę, nie da sobie rady bez grania

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl

 

Poprzedni artykułOtwarcie granic już wkrótce. Opublikowano rozporządzenie, znamy szczegółowe informacje
Następny artykułMateusz Morawiecki właśnie ogłosił przełomową decyzję. Już weszła w życie, Polacy zaskoczeni
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.