Nastolatka położyła się spać, podobnie jak jej rodzice. Gdy mama poszła obudzić swoją córkę w związku z porannymi obowiązkami, okazało się, że jest nieprzytomna. Młoda dziewczyna zmarła. Teraz zrozpaczeni rodzice apelują do innych.
 
Czy tego zdarzenia można było w jakikolwiek sposób uniknąć? Być może. Zdrowa nastolatka zmarła w wyniku tragicznego splotu wydarzeń, którego nie spodziewał się jednak nikt. Rodzice dziewczynki ostrzegają teraz innych, by nie musieli odczuwać skutków dramatu, który spotkał ich ukochaną córkę. Warto dowiedzieć się, czego należy się wystrzegać nawet wtedy, gdy wydaje się nam, że jesteśmy całkowicie bezpieczni.

Nastolatka już się nie obudziła

To miał być zwykły poranek w rodzinie Le Thi Xoan, czternastolatki mieszkającej w Chinach ze swoimi rodzicami. Gdy jej mama poszła sprawdzić, czemu jej córka nie wstaje, dokonała makabrycznego odkrycia  – nastolatka nie żyła, co zostało potwierdzone przez pogotowie ratunkowe, które przyjechało na miejsce – dowiadujemy się z materiału pikio.pl.

Czy do śmierci nastolatki przyczyniły się osoby trzecie? Nie, w jej śmierci nie brał udziału żaden człowiek. Nastolatka miała natomiast pewną obsesję – swój telefon. Dziewczyna nie rozstawała się z nim nigdy – przy stole, w toalecie czy w łóżku. To właśnie jej ukochany sprzęt elektroniczny przyczynił się do jej śmierci.

Wszystko przez telefon

Według informacji pikio.pl, w wyniku dochodzenia ustalono, że bezpośrednią przyczyną śmierci młodej dziewczyny był wstrząs elektryczny. 14-latka podłączyła urządzenie, położyła je na łóżku i poszła spać.

Dziewczynkę zgubiło jej zamiłowanie do nieustannego używania telefonu. Okazało się, że ładowarka, której używała nastolatka, była wadliwa. Na nieszczęście młodej kobiety nieoryginalny sprzęt, do którego podłączyła swój ukochany telefon, miał ukrytą wadę, która okazała się śmiertelna.

Zrozpaczeni rodzice dziewczynki postanowili puścić jej historię w świat. Ich celem jest uniknięcie podobnych tragedii w przyszłości. Nastolatka być może żyłaby, gdyby używała oryginalnego sprzętu pod czujnym okiem osób dorosłych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nastolatka
fot.
Christopher Campbell, unsplash.com

Mama dziewczynki znalazła zwłoki córki o poranku.

nastolatka
pixabay/PhotoMIX-Company

Nastolatka nie rozstawała się z telefonem.

nastolatka
pixabay/StockSnap

Do śmierci młodej kobiety przyczyniła się wadliwa ładowarka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Na jaw wyszedł sekret Roksany Węgiel. Nawet najwięksi fani będą zaskoczeni
  4. Awantura w „Dzień Dobry TVN”. Kinga Rusin nie wytrzymała, odpowiedziała na zarzuty
  5. Alicja Bachleda-Curuś planuje ślub? Jej partner przyleciał do Polski, aby poznać przyszłych teściów
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu

Źródło: pikio.pl

 
Poprzedni artykułSkończył ci się tusz? Nie wyrzucaj opakowania, twoje rzęsy ci podziękują
Następny artykułMasz w domu plastikowe pojemniki, butelki czy zabawki? Zwróć uwagę na oznakowanie, mogą być toksyczne
Redaktor działu show-bieznes w Lelum.pl. Student amerykanistyki, który kocha pisać, szczególnie krótkie formy. Dziennikarstwo to jego pierwsze zajęcie w życiu - wbrew przysłowiu o wchodzeniu do tej samej rzeki postanowił wrócić do tego, co lubi najbardziej. Jego ulubione gwiazdy to Krzysztof Krawczyk, Michał Szpak i Danny DeVito. Prywatnie lubi piłkę nożną, filozofię i gotowanie.