Nastolatka z Łazisk Górnych zrobiła niedopuszczalną rzecz. Po zatrzymaniu włożyła sobie do ust palec jednego z mundurowych, ale to nie wszystko. Teraz grozi jej surowa kara – dziewczyna tej samej nocy zdecydowała się na wiele zaskakujących występków. 

Nastolatka z niedzieli na poniedziałek (14 – 15 czerwca) dokonała zaskakujących czynów. Z pewnością to wejście w dorosłość na długo pozostanie pamięci jej i władz Łazisk Górnych. Dziewczyna była pod wpływem alkoholu, być może był to jeden z powodów jej skandalicznego zachowania.

Nastolatka była agresywna i zdecydowała się na niespotykany ruch

17-letnia dziewczyna została zatrzymana przez policjantów, podczas gdy z grupą znajomych postanowiła narobić zamieszania, przechodząc ulicami miasta. Pierwsze doniesienia do władz mówiły o wywróceniu należących do wojska bramek ustawionych przy ulicy Sportowej. To za nimi stał tymczasowy punkt pobierania wymazów.

Jak informuje portal se.pl, młoda buntowniczka na widok funkcjonariuszy zaczęła uciekać. Policjantom udało się ją złapać, jednak w trakcie interwencji chciała zbiec, szarpiąc i kopiąc policjanta. Funkcjonariusze musieli działać natychmiast.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Już od dziś Polakom przysługuje jedna rzecz, wielu długo czekało
  2. Robert zamówił skromny obiad dla 2 osób nad polskim morzem. Dostał paragon i zastygł, musiał zapłacić 200 zł, ceny orbitują
  3. Nietypowy objaw niewydolności wątroby. Wielu Polaków nie miało pojęcia

Zachowanie nastolatki było szokiem dla świadków

Młoda kobieta była agresywna, pobudzona i w ogóle nie reagowała na wydawane jej polecenia – relacjonują śląscy policjanci podczas rozmowy z se.pl. Niespodziewanie, podczas interwencji dziewczyna chwyciła palec prawej ręki funkcjonariusza i… zaczęła go gryźć.

Nastolatka została obezwładniona i zawieziona na komisariat. Tam badanie na obecność alkoholu w organizmie wykazało aż 2 promile w wydychanym powietrzu. Za nieodpowiednie zachowanie względem władz grozi jej nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Nastolatka
Fot. KPP Czarnków

Nastolatka była agresywna. Jej zachowanie zmusiło policjantów do natychmiastowej interwencji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Media przekazały zadziwiające informacje. Jarosław Kaczyński ma tajny, specjalny plan, nieprawdopodobny scenariusz
  2. Jutro wprowadzają bezwzględny zakaz na północy Polski. Jest potwierdzenie urzędu
  3. Pokazała się bez makijażu, internauci okrzyknęli ją najpiękniejszą kobietą świata. Aktorka powala urodą na kolana
  4. Dostałeś SMSa od kuriera? Nie klikaj, możesz stracić pieniądze. Znamy jego treść
  5. Która Polka nadawałaby się do roli Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej? Dajcie znać
  6. Miliony Polaków odciętych od internetu i zasięgu w telefonie. Awaria dużej sieci komórkowej zaskoczyła wielu

Źródło: se.pl

 

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.