Nastolatka urodziła swoje dziecko w głośnym klubie. Akcja porodowa zaczęła się nad ranem, na samym środku parkietu. Kiedy najwytrwalsi imprezowicze już opuszczali miejsce zabawy, do menedżerki klubu dotarła pilna wiadomość. Kobieta zastała ochroniarzy tuż nad rodzącą dziewczyną! Później sama 19-latka została zaskoczona przez właściciela lokalu.

Nastolatka bawiąca się w jednym z klubów we francuskiej Tuluzie z pewnością nie spodziewała się takiego zakończenia swojego nocnego wyjścia. O 5.30 pracownicy lokalu podnieśli alarm, bo dziewczyna w zaawansowanej ciąży zaczęła rodzić wśród gości. Okazało się, że nie ma czasu na transport do szpitala.

Nastolatka urodziła w klubie

11 listopada we francuskim klubie wydarzyło się coś, czego pracownicy i goście nigdy nie zapomną. Do samego rana bawiła się tam ciężarna 19-latka, która nie zdążyła wrócić do domu. Kiedy ochroniarze przygotowywali się do zamknięcia, zwrócili uwagę na niepokojące zdarzenia na środku sali. Ich oczom ukazała się rodząca imprezowiczka.

Mężczyźni wezwali szefową i dzwonili na pogotowie. Niestety, nie było szans na to, że dziewczynę uda się zawieźć na czas do szpitala. Akcja porodowa rozpoczęła się na dobre, a im nie pozostało nic innego, jak zgodnie z telefonicznymi instrukcjami ratowników przyjąć zaskakujący poród.

Właściciel klubu zrobił coś nietypowego

Poród przebiegł szybko i bez komplikacji, a pracownicy stanęli na wysokości zadania. Pogotowie przyjechało na miejsce, kiedy było już po wszystkim. Na szczęście zarówno matka, jak i dziecko są cali i zdrowi. Nie udało się ustalić, co 19-latka w zaawansowanej ciąży robiła w klubie. Menedżerka przekazała tylko, że towarzyszył jej przyjaciel.

Nie jest znana płeć niemowlęcia, ale już wiadomo, że w niecodziennych okolicznościach właściciel klubu postanowił wykazać się fantazją i podarował mu niezwykły prezent. Maluch otrzymał… bezpłatny, dożywotni wstęp do klubu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nastolatka
fot. Luma Pimentel, unsplash.com

19-latka z Francji urodziła dziecko w klubie.

nastolatka
fot. Abigail Lynn, unsplash.com

Nie było szans na to, że uda jej się dojechać do szpitala.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Znaki zodiaku mężczyzn, którzy są najlepszymi mężami. Ranking od najsłabszego do partnera idealnego
  3. Gwiazdor TVP stracił ogromne pieniądze. Z jego konta zniknęło 800 tysięcy złotych
  4. Suknia ślubna panny młodej ważyła 63 kilogramy! Cudem udało jej się wejść do kościoła
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl