Nastolatka postanowiła pomóc znajomemu ze szkoły, jednak nie spodziewała się, jak ta pomoc dla niej się skończy. Na szczęście dowody na zdarzenie zarejestrowały kamery. Prawda, która wyniknęła z nagrania, okazała się być tą najgorszą. 

Wszystko wydarzyło się pewnej niepozornej nocy. Nastolatka chciała pomóc znajomemu, zapraszając go do domu. Było bardzo późno, oboje nie byli w najlepszym stanie. Kamera zarejestrowała wejście obojga do mieszkania dziewczyny. Jak się okazało – dla niej już ostatnie.

Nastolatka wpuściła chłopaka do domu

Dziewczyna była mieszkanką Wielkiej Brytanii. Wyszła na imprezę w piątkowy wieczór. Nagranie kamery z korytarza jej bloku mieszkalnego rejestruje wyjście 18-latki. Kilka godzin później na nagraniu widać, że dziewczyna wraca w towarzystwie młodego chłopaka. Wchodzą razem do jej mieszkania. Następne kilka godzin później mieszkanie opuszcza sam chłopak, zostawiając za sobą miejsce zbrodni.

Chłopak był znajomym nastolatki ze szkoły. Spotkali się podobno przypadkiem w nocnym klubie. Nastolatek był pod wpływem alkoholu i narkotyków. Nie chciał wracać w tym stanie do domu, więc poprosił dziewczynę, żeby go przenocowała. Nastolatka nie widząc w tym żadnego zagrożenia, zaprosiła chłopaka do siebie, nie mając pojęcia, co się może wydarzyć.

  1. Były mąż Joanny Liszowskiej zdradził powód rozstania. Milioner ujawnił całą prawdę szwedzkim mediom
  2. Lider Bayer Full bez skrupułów wyśmiał Zenka Martyniuka. Ujawnił porażające szczegóły, fani są zdruzgotani

Chłopak zostanie skazany

Tego samego wieczora, przed spotkaniem koleżanki, chłopak został zatrzymany przez policję, która znalazła przy nim twarde narkotyki. Skonfiskowała podejrzaną torebkę i wystawiła wezwanie na przesłuchanie, puszczając 19-latka wolno. Później młodzieniec wylądował w klubie i efektownie rozpoczął najbardziej znamienny wieczór swojego życia.

Gdy młody chłopak wszedł do mieszkania dziewczyny, doszło do najgorszego. Najpierw zgwałcił ją wielokrotnie, a później z zimną krwią zabił, a jej nagie ciało ułożył na łóżku. Po morderstwie przebywał w mieszkaniu jeszcze dwie godziny. Policja odnalazła go kilka godzin po zabójstwie.

Chłopak został odwieziony do szpitala, skąd odebrał go ojciec, były oficer wojskowy. Sędzia prowadzący sprawę chłopaka skazał go na dożywocie, za zbrodnię ze szczególnym okrucieństwem. Jak twierdził, została zamordowana dziewczyna, która miała przed sobą całe życie, która zaufała chłopcu, a zbrodni i zbezczeszczenia jej ciała dokonano w jej własnym domu. Chłopak przyznał się do winy. Nie są znane motywy jego zbrodni.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

nastolatka
youtube.com/News Today

Dziewczyna niczego nie podejrzewając, zaprasza chłopaka do siebie.

Chłopak jak gdyby nigdy nic, opuszcza mieszkanie. O to nagranie z kamery przemysłowej umieszczonej w korytarzu bloku. 

nastolatka
pexels.com/ kat wilcox

Niestety, nie jest znany motyw tej zbrodni. Chłopak nawet nie próbował zatrzeć śladów, by oczyścić się z zarzutów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 9-latka zmarła przez powszechną chorobę. Nie wolno jej lekceważyć
  2. Dostaniesz 23 tys. zł za przeprowadzkę do Włoch. Jest tylko jeden haczyk
  3. Wyglądała jak lalka Barbie. Przeszła spektakularną metamorfozę, jest piękna
  4. Nieprzyjemny zapach z butów? Wystarczy włożyć jedną rzecz, efekt jest niespodziewany
  5. 2-letnia dziewczynka odebrała życie własnej mamie. Kobieta umierała na jej oczach
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

Źródło: o2.pl

Poprzedni artykułJamnik znalazł sobie nietypową przyjaciółkę. Ich wspólne zdjęcia podbijają sieć
Następny artykułDorota Szelągowska w zupełnie nowym wydaniu. Uwagę zwraca przede wszystkim fryzura