Nastolatka urwała się ze szkoły, nie informując o tym nikogo. Jej mama liczyła, że planowo wróci do domu, jednak dziewczyny nie było przez bardzo długi czas. Po upływie kilku godzin matka zaczęła się zastanawiać, co takiego dzieje się z córką. Wszystko wyjaśniło się za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie tam zatroskana mama zobaczyła, co robi jej córka! Zdjęcie odebrało jej mowę!

Przed każdym rodzicem stoi nie lada wyzwanie – wychowanie swoich pociech! Wszyscy rodzice marzą przede wszystkim o zdrowym dziecku. W następnej kolejności o tym, by się dobrze uczyło, było posłuszne i wyrosło na porządnego człowieka. Nastolatki mają jednak w zwyczaju się buntować, ale nie zawsze ich decyzje są bezpodstawne. 

Nastolatka uciekła ze szkoły 

W tym przypadku możemy mówić o urwaniu się z lekcji w słusznym celu – w końcu to rodzina jest najważniejsza! Doskonale wie o tym pewna 18-nastolatka, którą mama poprosiła o pomoc.  Candice Curry, mama dwójki dzieci – miała w planach odebrać swoje 3-letnie dziecko z przedszkola. Jednak kobiecie wypadło coś pilnego, więc o pomoc poprosiła córkę. 

Dziewczyna zrezygnowała ze swoich zajęć, aby odebrać młodszego brata. To jednak nie wszystko. Rodzeństwo długo nie pojawiało się w domu. Zdziwiona mama zaczęła się nieco niepokoić – aż do momentu, w którym zobaczyła pewne zdjęcie, zamieszczone w sieci przez jej córkę.

  1. Czy Łukasz Szumowski rezygnuje ze stanowiska? Padły mocne słowa, Minister Zdrowia już raz myślał o dymisji
  2. Bajeczny przepis na kotlety z młodą kapustą. Rodzina od razu poprosi o dokładkę
  3. Doda wyznała bolesną prawdę o małżeństwie z Radosławem Majdanem, „Było ich aż tyle, że ciężko zliczyć”. Latami ją zdradzał?

Zdjęcie dziewczyny mówi wszystko

Nastolatka, zamiast wrócić z 3-latkiem do domu, poszła z nim  do szkoły. Wszystko po to, by nie mieć zaległości. Kiedy mama dzieci to ujrzała, bardzo się wzruszyła. Stwierdziła wówczas, że ma cudowną córkę, która dba nie tylko o siebie i swoje obowiązki, ale także o rodzinę. Taka córka to prawdziwy skarb!

Rodzice osiemnastolatki mają spory powód do dumy! Córka okazała się nie tylko troskliwą siostrą, ale także pilną uczennicą – jednym słowem, będzie z niej w przyszłości mądra i odpowiedzialna kobieta. Brawo! Oby więcej takich historii!

ZOBACZ ZDJĘCIA:
 
nastolatka
fot. facebook.com/Candice Curry

Wzruszający widok rodzeństwa w szkole.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ksiądz bez żadnych ogródek „Wykorzystywaliśmy ślepego chłopca, było nas dziesięciu! Bóg mi wybaczy”. Najbardziej zatrważająca historia w Kościele – przypominamy
  2. Czarny scenariusz spełni się błyskawicznie. Eksperci nie mają złudzeń, że najbliższe miesiące będą najważniejsze
  3. Porażający rachunek od NFZ. Za pobyt w szpitalu zapłacimy więcej niż w 5-gwiazdkowym hotelu
  4. Szczeniaczek właśnie znalazł właściciela. Pomożesz wybrać imię dla maleńkiego pieska?
  5. Miłosny horoskop. Poznaj znaki zodiaku, które są sobie przeznaczone
  6. Szykuje się nowe 500 plus. Prezydent przedstawił, jak będzie wyglądać

Zobacz też: planetapl.life

 

 

 

Poprzedni artykułCórka zabrała swoją 78-letnią mamę do stylisty, by znów poczuła się piękna. Efekt końcowy wręcz odbiera mowę
Następny artykułPamiętacie je? Koszyczki do szklanek znajdywały się w kuchni każdej babci, prawdziwy klasyk PRL-u
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.