Nastolatka została w obrzydliwy sposób obrażona przez kobietę, która stała za nią w kolejce. Dziewczyna nie chciała robić afery w cukierni, ale szybko wpadła na pomysł, jak zemścić się za przykrość, która ją spotkała. Zrobiła to w najbardziej wyrafinowany sposób, a mina nieprzyjemnej kobiety wynagrodziła jej wszystko.

Przechodząc obok cukierni, nastolatka zauważyła, że miejsce akurat ma promocję na wszystkie produkty. Weszła do środka i chciała kupić kilka babeczek. Niestety, tuż za nią stanęła kobieta, która pozwoliła sobie na okrutny komentarz. Nie miała pojęcia, że szybko pożałuje swoich słów.

Nastolatka chciała zrobić zakupy w cukierni

Dziewczyna nie spodziewała się niczego nadzwyczajnego, wchodząc do cukierni. Tak jak pozostali stanęła w dość długiej kolejce i czekała, aż zostanie obsłużona. Zaplanowała, że kupi kilka babeczek dla siebie i swojej przyjaciółki. Jej doskonały humor przerwał paskudny komentarz, który padł za jej plecami. Nie mogła tego wybaczyć.

-Mam nadzieję, że ta gruba małpa nie wykupi wszystkich babeczek – usłyszała.

nastolatka
fot. Hanh Nguyen, unsplash.com

Zauważyła, że starsza kobieta stojąca za jej plecami ma na myśli właśnie ją. Nie miała problemu ze swoją wagą i nie chciała robić awantury oraz denerwować pracowników tego miłego miejsca. W ciągu krótkiej chwili wpadła jednak na coś, co zniszczyło dzień klientce.

Dziewczyna zemściła się 

Kobieta była przekonana, że dziewczyna zignorowała jej komentarz, lub wcale go nie słyszała. Nie miała racji, o czym przekonała się po kilku minutach. Nastolatka cierpliwie czekała na swoją kolej, a kiedy stanęła przed ladą, nadszedł czas słodkiej zemsty. Gdy ekspedientka zapytała, co podać, z jej ust padły tylko trzy słowa:

Poproszę WSZYSTKIE babeczki.

Choć planowała kupić jedynie kilka sztuk, to dla miny wściekłej kobiety zmieniła zdanie. Wyszła z cukierni z torbą pełną słodkości i rachunkiem na ponad 250 złotych. Patrząc w twarz osobie, która ją obraziła, nie żałowała ani grosza.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nastolatka
fot. Alex Harvey, unsplash.com

Kobieta stanęła jak wryta kiedy usłyszała, co zamawia dziewczyna.

nastolatka
fot. Nick Karvounis, unsplash.com

Nastolatka wykupiła wszystkie babeczki, ale była zadowolona z siebie.

ZOBACZ TEŻ:

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.