Nastolatka pragnęła dostać się do swojej pierwszej pracy. Niestety jej kandydatura w szybkim czasie została odrzucona. Dziewczyna jednak nie zamierzała pozostawić tej sprawy obojętnie. To, co zrobiła rozbawia do łez. Nie po raz pierwszy okazuje się, że kreatywne rozwiązania są jak najbardziej w cenie. 

Pierwszy wysłane CV i ogromna zawziętość, aby w końcu stać się niezależnym finansowo człowiekiem. Pamiętacie to jeszcze? Okazuje się, że nasza dzisiejsza bohaterka może pochwalić się ogromną determinacją i wytrwałością. Wiadomość, którą wysłała do swojego niedoszłego pracodawcy stała się prawdziwym hitem intrenetu. I nic dziwnego!

Nastolatka marzyła o pracy w sklepie

Do tej pory myślała, że wystarczy wysłać swoje CV i wykazać odrobinę zaangażowania i chęci. Nic bardziej mylnego. O tym na własnej skórze przekonała się 18-letnia Jessica, której historie pragniemy wam dziś przybliżyć. 

Otóż dziewczyna ubiegała się o pracę na stanowisku sprzedawczyni w jednym ze znanych marketów spożywczo-przemysłowych. Miała być to jej pierwsza praca więc podeszła do tego z ogromnym zapałem i profesjonalizmem. Los chciał, że już po chwili dostała następująco brzmiącą odpowiedź na swoje zgłoszenie rekrutacyjne.

Nastolatka
Unsplash.com @chuklanov

Dziewczyna marzyła, by dostać się do pracy w sklepie.

-Droga Jessiko, dziękujemy za czas poświęcony na przesłanie swojej aplikacji na stanowisko asystenta sprzedawcy. Nasza sieć uważanie dobiera pracowników. Nie spełniasz naszych wymagań i dlatego nie możemy cię zaprosić do kolejnego etapu rekrutacji– wspomina dziewczyna w swoim wyznaniu w serwisie mamamia.com.au.

Była niebywale zdeterminowana

Nastolatka od początku czuła, że nie może przejść obok tej wiadomości obojętnie. Co mogła zrobić dziewczyna w tej sytuacji? Oczywiście odpisać i wyrazić swoje zdanie na ten temat. 

-Szanowni państwo,

moje zgłoszenie zostało odrzucone. Staram się o podjęcie pracy od ponad roku i na razie bez żadnych sukcesów. Moje umiejętności idą w parze z państwa oczekiwaniami. Potrafię szybko i dokładnie pracować. Posiadam umiejętności sprzedażowe. Jestem przekonująca i szybko pokażę tego efekty.

Ośmielam się odrzucić państwa odmowę. Dziękuję za przyjęcie mnie do zespołu. Na pewno nie zawiodę.

Do zobaczenia w poniedziałek na zmianie od godziny 9 do 17– napisała. 

Jak widać determinacja popłaciła, ponieważ dziewczyna została zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Nastolatka
Pexels.com @bruce mars

Nastolatka wiedziała, że musi dostać tę pracę. 

Nastolatka
Unsplash.com @christinhumephoto

Była zawzięta i nieugięta. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mandat na grzybach. Straż leśna wlepi ci nawet 500 złotych
  2. Kupiła używaną torebkę. Odkryła dziurę w podszewce i niezwykły przedmiot
  3. Matka kupiła dzieciom lody, po czym wyrzuciła je do kosza. Chciała dać im ważną lekcję
  4. Agnieszka Woźniak Starak na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Pojawiła się na pokazie filmu męża
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw

Źródło: papilot.pl

Poprzedni artykułSurowe kakao to prawdziwy hit. Przepisy, zastosowania i 5 cudownych właściwości
Następny artykułMama karmiła piersią w samolocie. Usłyszała, że „kradnie cudzych facetów”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.