Nastolatka walczy o życie. RadioZet.pl, właśnie przekazało porażające wieści z południa Polski. Niestety, doszło do dramatycznej sytuacji. Policja podała pierwsze informacje w sprawie tragicznego zdarzenia, które rozegrało się na Śląsku. Młody mężczyzna, który dopuścił się niewyobrażalnych czynów, zostanie pociągnięty do odpowiedzialności. 

Porażające wieści z kraju. Niestety, nastolatka właśnie toczy dramatyczną walkę o życie. Śląska policja przekazała najnowsze informacje dotyczące 19-letniego mężczyzny, który odpowiada za stan 15-letniej dziewczyny. 

Nastolatka walczy o życie

Jak przekazuje RadioZet.pl, nastolatka, która została potrącona przez 19-letniego kierowcę, walczy o życie w szpitalu. Szczegóły dramatycznego wypadku, do którego doszło na jednej z polskich dróg, są porażające. 

– 19 września 2020 r. ok. godz. 22:00 w Godowie na ul. Powstańców Śląskich. Kierujący jadąc od Łazisk w kierunku Gołkowic, nie dostosował prędkości do panujących warunków jazdy i stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem. Na skutek tego zjechał na chodnik i potrącił 15- letnią mieszkankę powiatu wodzisławskiego – poinformowała śląska policja. 

Niestety, jak się okazuje, 19-latek, który spowodował wypadek, uciekł z miejsca zdarzenia.

  1. Komunikat ministerstwa zdrowia z samego rana. Zalecają Polakom zasadę 1 przez 3
  2. Gwiazdor TVN nie kryje oburzenia. Padły naprawdę mocne słowa, chodzi o Tomasza Komendę
  3. Łzy radości i wielka duma. Dagmara Kaźmierska ogłosiła najwspanialszą nowinę z życia Conana

Tragiczny wypadek na Śląsku

19-latek, który potrącił 15-latke na ulicy Powstańców Śląskich
uciekł z miejsca zdarzenia. Jak informuje RadioZet.pl na miejsce pierwsi przybyli policjanci z posterunku w Gołkowicach i udzielili jej pierwszej pomocy. Nastolatka została zabrana  do szpitala śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Lekarze oceniają stan 15-latki jako bardzo ciężki.

– Wczoraj sprawca usłyszał prokuratorskie zarzuty i przyznał się do zarzucanych mu czynów. Prowadzący sprawę prokurator zawnioskował również o tymczasowy areszt. Sąd dzisiaj przychylił się do wniosku prokuratury i sprawca zdarzenia spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie. Mężczyzna odpowie za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości, nieudzielenie pomocy oraz spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi mu do 12 lat więzienia – przekazała we wtorek 22 września śląska policja.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

nastolatka
fot. pixabay.com/diegoparra

Portal radiozet.pl przekazał fatalne wiadomości z południa Polski. Nastolatka walczy o życie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Już postanowione, zmiana dla milionów Polaków. Mateusz Morawiecki przekazał wiadomość
  2. Smutne wieści o siostrze Justyny Steczkowskiej. Miała świętować rocznicę ślubu w Grecji, nie przewidziała jednego
  3. Kupił najdroższą kawę w Warszawie. Przy kosmicznej cenie nie mógł spodziewać się podobnej ilości
  4. Poszerzenie stref płatnego parkowania. Jesteś za czy przeciw?
  5. Ministerstwo zapowiada wielkie zmiany. Rodzice zachwyceni, w życie wejdzie nowy zakaz
  6. Złamiesz 3 zasady i ogórki kiszone zrobią się puste w środku. 3 popularne błędy, niestety wiele osób je popełnia

źrodło: radiozet.pl, policja.pl

Poprzedni artykułMinisterstwo Edukacji Narodowej przekazało najnowszy komunikat. Pilne wieści dla tysięcy rodziców, sytuacja jest poważna
Następny artykułGra cała Polska. Kiedyś przed kumulacją w TV zasiadały całe rodziny, nadal oglądacie „Studio Lotto”?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.