Nastolatka chciała zrobić sobie zdjęcia z pupilem. Dziewczyna ewidentnie zapomniała, że zwierzę to również czująca istota, która może zareagować w nieprzewidziany sposób, szczególnie jeśli naruszymy jej spokój czy przestrzeń. Teraz młoda dziewczyna ma 40 szwów w twarzy, a mogło skończyć się to jeszcze gorzej. To nauczka na przyszłość.

Niestety, często zapominamy, że nasze zwierzaki, chociażby nie wiadomo jak dobrze wychowane, wciąż mogą zareagować dosyć gwałtownie, kiedy zrobimy coś, co im się nie spodoba. Tak było właśnie w przypadku tej dziewczyny, która chciała zrobić sobie tylko sesję zdjęciową ze swoim starszym psem. Teraz nastolatka ma całą twarz w szwach.

Nastolatka robiła sobie zdjęcia z psem

17-letnia dziewczyna z Argentyny postanowiła zrobić sesję zdjęciową ze swoim psem, starszym już owczarkiem niemieckim. Pies znał ją doskonale, od zawsze był z jej rodziną, toteż nie spodziewała się, że może zareagować w taki sposób. Niestety, jak to się okazało, zwierzę to zwierzę i zawsze może zachować się w sposób, którego nie przewidujemy.

Kiedy dziewczyna przytuliła psa, ten zrobił coś, co kompletnie ją zaszokowało – ugryzł ją w twarz. Teraz nastolatka ma na niej 40 szwów i wiele blizn. Wciąż jednak postanowiła podzielić się wynikami tej sesji. W rozmowie z argentyńskim serwisem La Nacion powiedziała:

— Nie wiem, czy tak zareagował, bo jest starszym psem, czy dlatego, że go przytuliłam i przestraszyłam.

Zdjęcia z psami — zły pomysł?

Internauci byli podzieleni, w kwestii tego co myśleć na temat epizodu, który przydarzył się dziewczynie. Oczywiście, wszyscy współczujemy jej tego, co się stało, ale czy to ona zrobiła coś złego? Część osób sądzi, że nie powinna robić psu zdjęć z fleszem, część — że w ogóle powinna uważniej traktować swojego pupila.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nastolatka
Twitter/laursanson

Dziewczyna uwieczniła każdą chwilę tego zdarzenia.

nastolatka
Twitter/laursanson

Coś musiało sprowokować psa.

nastolatka
Twitter/laursanson

Dziewczyna ma w twarzy 40 szwów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopiec stracił ukochanego kota. Los sprawił mu najlepszą niespodziankę pod słońcem
  2. Mężczyzna znęcał się nad bezbronnym, chorym kangurem. Znajomi śmiali się i wszystko nagrywali
  3. Usłyszał szczekanie psa. Po chwili wybiegł na dwór i zaczął wszystko nagrywać
  4. Wśród psów ukryła się panda. Zagadka tylko dla wytrwałych, jest wyjątkowo podstępna

źródła: plotek.pl

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego