Nastolatka, która ma mnóstwo tatuaży, postanowiła z nimi poeksperymentować. Na jeden z nich nałożyła tani, pomarańczowy cień. Po chwili przyglądała się swojej stopie ze zdumieniem. To, co się stało, było nie do uwierzenia. Każdy, kto ma tatuaże, powinien tego spróbować, to jak sztuczka magiczna.

Większość posiadaczy tatuaży jest z nich dumna i chciałaby cały czas móc je prezentować. Niestety, nie zawsze mamy tę możliwość. Społeczeństwo wciąż negatywnie ocenia ludzi z tatuażami, kojarząc je z kulturą więzienną. To z tego powodu nastolatka zaczęła eksperymentować. Wyniki są niezwykłe.

Nastolatka zaczęła eksperymentować z tatuażami

Na YouTube znana jako Nibbles nastolatka prowadzi kanał, na którym opowiada o tatuażach, makijażu i włosach. Wygląda dosyć nietypowo, z czarnym irokezem i wieloma kolorowymi tatuażami. Dziewczyna udziela porad dotyczących na przykład tego, jak wybrać pierwszy tatuaż. Jeden z jej filmów dotyczy tego, w jaki sposób całkowicie zakryć tatuaż niedrogim makijażem, który można kupić w drogerii. 

Nastolatka po kolei wyjaśniła, jakich produktów użyć, żeby zakryć swój tatuaż, jeśli z jakiegoś powodu musisz to zrobić.

Jak zakryć swój tatuaż?

Zakrywać tatuaż należy w 5 krokach. Oto one:

 1. Pokryj go cienką warstwą podkładu.
 2. Zdecyduj, czy twoja skóra jest bardziej różowa, czy pomarańczowa. 
 3. Wybierz odpowiedni dla ciebie (różowy albo pomarańczowy) cień albo szminkę, w bardzo intensywnym odcieniu. 
 4. Pokryj nią cały tatuaż
 5. Na to nałóż dwa odcienie korektora. Jeden bardziej odpowiadający kolorowi, którego przed chwilą użyłaś a drugi — kolorowi twojej skóry. 
 6. Zakryj to pudrem — i gotowe!

Dlaczego zakrywać tatuaż?

Oczywiście, większość posiadaczy tatuaży chciałaby nie musieć nigdy ich zakrywać. Niestety, nie żyjemy w idealnym świecie i czasami musimy pójść na kompromis. Żeby nie odstraszyć potencjalnych pracodawców, nie zdenerwować konserwatywnych członków rodziny

ZOBACZ TUTORIAL:

 

ZOBACZ TEŻ:

 1. Z ostatniej chwili: 500 osób w Polsce monitorowanych w kontekście koronawirusa
 2. Nagranie Magdy Gessler z Wuhan ścina z nóg. Ukrywana prawda wyszła na jaw
 3. Dodała do szamponu jedną rzecz, teraz jej włosy są nieziemsko piękne. Spektakularny efekt w kilka minut
 4. Nie żyje ceniona polska artystka. Miała 67 lat, była żoną znanego filmowca
 5. Gwiazda „Przyjaciółek” jest w ciąży. Pokazała ukochanego i duży brzuszek
 6. Łzy, żałoba, rozpacz. Córka Magdy Gessler zmarła w tragicznych okolicznościach, po latach restauratorka opowiedziała o wszystkim>

źródła: youtube.com/user/NibblesHowTo, popularne.pl

Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które mają najwięcej wad. Życie z nimi jest wyjątkowo trudne
Następny artykułSiostra Barbary Kurdej-Szatan jest przepiękna. Gwiazda pokazała ich nowe zdjęcia
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego