Nastolatka trafiła do szpitala z nietypowym problemem. Nikt z pewnością nie spodziewał się, że będzie musiał radzić sobie z takim zachowaniem ze strony 16-letniej dziewczyny. Patrząc na jej zdjęcia trudno zdecydować się, czy lepiej wybuchnąć płaczem, czy śmiechem, chociaż sytuacja zdaje się dosyć poważna. 

Wszyscy doskonale wiemy, że młodzi ludzie często podejmują decyzje w sposób dosyć spontaniczny, często nie zastanawiając się nam długofalowymi konsekwencjami. Tak właśnie postąpiła ta nastolatka, która chciała tylko popisać się trikiem, który miał zająć uwagę jej młodszego kuzyna, którym się opiekowała. Skończyło się szybką wizytą na pogotowiu. 

Nastolatka trafiła do szpitala przez głupi żart

Młoda dziewczyna zajmowała się tego wieczora swoim młodszym kuzynem. Nastolatka postanowiła pokazać dziecku zabawną sztuczkę, którą chciała go zająć. Bardzo szybko zrozumiała, dlaczego był to bardzo, bardzo zły pomysł. Wtedy jednak było już za późno i koniecznością była wizyta w szpitalu. 

Zanim jednak trafiła do szpitala, całą historią zdążyła podzielić się na popularnej wśród nastolatków platformie TikTok, która składa się z krótkich filmików, zazwyczaj komediowych i muzycznych. Na opublikowanym przez nią nagraniu widzimy jej twarz na zbliżeniu, podczas gdy piosenka I Just Did a Bad Thing (ang. Właśnie zrobiłem złą rzecz) Billa Wurtza gra w tle. 

Śmiać się czy płakać?

Kiedy dziewczyna na filmiku odsłania swoją twarz, widzimy, że w jej szeroko otwartych ustach utknęła harmonijka ustna. Okazało się, że trik, którym chciała zająć młodego kuzyna, skończył się dla niej bardzo niefortunnie

Za każdym razem, kiedy spanikowana wciągałam powietrze, ona wydawała dźwięk — opisała tę sytuację nastolatka, dodając, że kiedy zorientowała się, co się stało, pomyślała:

— Moja mama mnie zabije!

Na całe szczęście, lekarzowi udało się dosyć szybko usunąć instrument. Wizyta u dentysty skończyła się wydobyciem harmonijki i delikatnym pouczeniem, by więcej nie próbować sztuczki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nastolatka
@mollieobrien, TikTok

Postanowiła podzielić się tą historią na platformie TikTok. 

nastolatka
@mollieobrien, TikTok

Trzeba przyznać, wyglądało to dosyć zabawnie. 

nastolatka
@mollieobrien, TikTok

Jej wideo natychmiast zyskało miliony polubień. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przez nowotwór stracił dziecko. Odebrało mu mowę, kiedy zdjął lustro w pokoju zmarłej córeczki
  2. Dwóch mężczyzn wzięło ślub w Zduńskiej Woli. Większość Polaków nie ma pojęcia o zaślubinach humanistycznych
  3. Nie żyje uwielbiana aktorka, znaliśmy ją z kultowych seriali. Miała 83 lata

źródła: dailymail.co.uk

Poprzedni artykułPola Raksa zniknęła u szczytu sławy. Dlaczego piękna „Marusia” zrezygnowała z kariery?
Następny artykułNigdy nie wiesz kto może się zakochać w twoim uśmiechu. Do kogo się dziś uśmiechniesz?
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego