Nastolatka urodziła dziecko, jednak z obawy przed reakcją rodziców postanowiła zrobić straszną rzecz. Wcześniej nikt nawet nie spostrzegł, że była w ciąży. Jedynie sąsiadka zauważyła pewne zmiany w jej posturze. Po porodzie stan dziewczyny znacznie się pogorszył. Prawda wyszła na jaw dopiero podczas interwencji lekarzy.

Pewna nastolatka urodziła dziecko. Z uwagi na to, że nie chciała się przyznać rodzicom, bojąc się ich reakcji, wpadła na fatalny w skutkach pomysł. Wszystko wyszło na jaw, dopiero po czasie.

Nastolatka urodziła dziecko, po czym zrobiła coś niewyobrażalnego

Portal o2.pl podał informację o dramatycznym zdarzeniu w Rosji. 14-latka imieniem Anastasia dopuściła się strasznego czynu. Nastolatka zaszła w ciążę, jednak z obawy przed reakcją rodziców postanowiła ukryć prawdę. Dziewczyna urodziła w samotności, po czym postanowiła ukryć noworodka w zamrażarce. Niestety dziecka nie udało się uratować.

Serwis o2.pl podaje, że nikt nie zauważył krągłości Anastasii, jedynie sąsiadka dostrzegła, że dziewczyna się tajemniczo zaokrągliła, o czym miała opowiedzieć jej matce. Według doniesień policji 14-latka pierwotnie miała ukryć dziecko w plastikowej torbie i umieścić w zamrażarce rodziców stojącej w garażu.

Po jakimś czasie dziewczyna zaczęła czuć się gorzej, a jej stan robił się coraz poważniejszy. Dopiero gdy trafiła pod opiekę medyków, zdradziła całą prawdę. O sprawie zrobiło się głośno m.in. za sprawą stacji 360TV, której dziennikarze zainteresowali się zaistniałą sytuacją.

Dziecka niestety nie udało się uratować, a zaistniałe okoliczności badają odpowiednie służby. Nie da się ukryć, że czyn nastolatki był brutalny. Rodzice dziewczyny nie wypowiedzieli się na temat zaistniałej sytuacji.

  1. Przekazali najgorszą wiadomość, Barbara nie żyje. Prezydent miasta zabrał głos „Ciężko znaleźć słowa otuchy w tej trudnej chwili”
  2. Decyzja zacznie obowiązywać od wtorku. Potwierdzenie padło po spotkaniu z premierem Morawieckim
  3. Zatrważające informacje dla Polek i Polaków. Prawdopodobnie stanie się już 26.11, nie mamy wiele czasu

Zamrożenie dzieci w Polsce

Jakiś czas temu portal nowosci.com.pl pisał o podobnej sytuacji, która miała miejsce w Polsce. Jednak dotyczyła ona nie nastoletniej dziewczyny, a 41-latki, która niedługo po narodzinach swoich dzieci postanowiła zamrozić je w zamrażarce.

Zdarzenie miało miejsce w miasteczku Lubawa położonym w powiecie iławskim województwie warmińsko-mazurskim. Policjanci mieli wkroczyć do domu podejrzanej, gdy otrzymali sygnał, że kobieta najprawdopodobniej sprzedała swoje dzieci. Dopiero później na jaw wyszła znacznie brutalniejsza prawda.

Kobieta wraz z mężem zostali zatrzymani przez policję. Na komendzie 41-latka miała przyznać się do popełnionego czynu. Podczas przesłuchania w prokuraturze, ponownie miała się przyznać. Policja przesłuchała także pozostałe dzieci rodziców, których mają czworo.

Po zatrzymaniu dzieci miały trafić pod opiekę krewnych. Kilka dni później jednakowo dzieci, jak i rodzice zatrzymanego małżeństwa miały mieć zapewnioną opiekę psychologiczną  z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie, a także oferowanej przez samorząd Lubawy. O ciąży kobiety miały opowiedzieć także koleżanki z pracy. 41-latka w piątek miała wykonywać swoje codzienne obowiązki jeszcze z brzuchem, a w poniedziałek już bez.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Topowe produkty w Rossmann za grosze. Sklep wyprzedaje swoje hity. Klienci mają powody do radości
  2. Pilnie ewakuują tysiące ludzi, TVP potwierdza. Tragiczna sytuacja, za granicą żywioł nie ma litości
  3. Wstrząsające wyznanie uwielbianej gwiazdy TVN. „Jestem dzieckiem ofiary gwałtu”
  4. Stanie się już jutro, wszystko potwierdzono. Nikt się nie spodziewał, że niedziela będzie kluczowa
  5. Uwaga, właśnie przekazano pilny komunikat. Rozdzwonią się telefony tysięcy Polaków
  6. TVP Info bije kolejne rekordy żenady. Teraz szczują już nie tylko przeciw aborcji, ale mówią o innych przesłankach protestu
  7. Porażające doniesienia o uwielbianym pieczywie, sprawą zajął się sąd. Właśnie zapadł wyrok

Źródło: o2.pl

 

Poprzedni artykułTrendy na jesień 2020 – przegląd sieciówek
Następny artykułPies i kot nie widzieli się przez krótki czas. Zachowanie mruczka przekracza ludzkie pojęcie
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl