13-letnia Rylee Stuart z Queensland w Australii kupiła w sklepie Nachosy marki Doritos i została bogata. W środku znajdował się nadmuchany nachos, co jest bardzo rzadkim znaleziskiem. Dziewczyna wystawiła je na sprzedaż na platformie eBay. W pewnym momencie oferowano jej za niego 100 tys. dolarów. Ostatecznie firma produkująca produkt zapłaciła jej 20 tys. dolarów.

Powiedzieć, że dziewczyna miała szczęście, to jak nie powiedzieć nic. Jednak dużą rolę odegrała tutaj jej kreatywność. Gdyby nie fakt, że nagłośniła sprawę na TikToku, mogłaby wcale nie otrzymać tak dużych pieniędzy.

13-latka sprzedała nadmuchanego nachosa za 20 tys. dolarów

Publikacja wideo nadmuchanego Nachosa bez wątpienia była jedną z najlepszych decyzji w życiu zaledwie 13-letniej Rylee. Nadmuchany nachos stał się prawdziwym hitem TikToka. Dziewczyna zapytała swoich obserwatorów, co mogło się stać, że został tak zdeformowany. Nagranie zostało obejrzane ponad 6 milionów razy.

Internauci zaczęli namawiać dziewczynę, by wystawiła znalezisko na sprzedaż, co uczyniła. Niemal natychmiast na platformie eBay zaczęły napływać do niej oferty sięgające kilku tysięcy dolarów. Jednak to jeszcze nic. Największa wyniosła aż 100 tys.

Ostatecznie nastolatka zdecydowała się zdjąć ofertę ze sprzedaży, jednak nie została bez niczego. Sprawą zainteresowała się sama firma Doritos, która za to wyjątkowe znalezisko zapłaciła 13-latce 20 tys. dolarów.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

– Byliśmy pod ogromnym wrażeniem śmiałości i ducha przedsiębiorczości Rylee, dlatego chcieliśmy, aby rodzina Stuartów została nagrodzona za kreatywność i miłość do Doritos – powiedziała szefowa do spraw marketingu Vanita Pandey w rozmowie ze stacją 9news.

Trzeba przyznać, że dziewczyna miała niemałe szczęście.

Zobacz zdjęcia:

Nastolatka otrzymała 20 tys. dolarów za nadmuchanego Nachosa.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niesamowite wieści o najmłodszym synu Rozenek. Mały Henio jest niezwykle utalentowany
  2. Niezwykłe słowa babci Oliwii Bieniuk o 18-letniej wnuczce. Powiedziała, jak zamierza wspierać nastolatkę
  3. Autobus z 44 dziećmi zderzył się z ciężarówką, 2 śmigłowce i liczne zastępy służb w akcji

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl