Nastolatki, które wybrały się do jednego ze sklepów i celowo kaszlały na produkty spożywcze oraz pozostałych klientów, zostały zidentyfikowane przez policję. Zajście zostało zarejestrowane na kamerach. Co czeka małoletnich? 

Pandemia koronawirusa, sprawiła, że w większości krajów zamknięto wiele miejsc oraz instytucji, w tym również szkoły. Wszystko, by możliwie w jak największym stopniu zahamować rozprzestrzenianie się wirusa. Niestety, okazuje się, że nie każdy wziął sobie obecną sytuację do serca. Policja poinformowała o smutnym incydencie, który miał miejsce w jednym ze spożywczych sklepów. Jak się okazuje, za wszystkim stoją szukające sensacji nastolatki. 

Nastolatki w sklepach

Okazało się, że kiedy zamknięto szkoły, nastolatki w mgnieniu oka znalazły sposób, na zagospodarowanie wolnego czasu. Niestety, duża część młodych osób, zamiast pozostać w domach, postanowiła spędzać czas w popularnych parkach i sklepach. Zachowanie tych uczniów, przechodzi ludzkie pojęcie. 

Dokładnie 18 marca, grupa nastolatków postanowiła udać się do sklepu spożywczego w Purcellville, w stanie Wirginia, zamiast jednak dokonywać w nich zakupów, małoletni kasłali na wszelkie znajdujące się w nim artykuły, a także pozostałych klientów. Nieodpowiednie zachowanie uwieczniły kamery, a całe zajście nagłośniła tamtejsza policja. Po udostępnieniu filmu ze sklepu, co zrobili sami zainteresowani, internauci byli zszokowani postępowaniem małoletnich. 

Jak dowiadujemy się z Facebooka Departamentu Policji w Purcellville, sklep spożywczy natychmiast usunął wszelkie produkty, które mogły ulec skażeniu, a także podjął odpowiednie środki w celu zapewniania zdrowia klientów. Nastolatki zapomniały jednak, że w internecie ciężko zachować anonimowość, a funkcjonariusze odnaleźli ich w mgnieniu oka. Co teraz stanie się z małoletnimi? 

  1. Wprowadzono stan epidemii. Jakie sklepy będą otwarte? Od dziś tylko niektóre mogą funkcjonować
  2. Żona legendarnego muzyka przekazała tragicznie wieści. Zmarł wczoraj na koronawirusa
  3. Przygotowano trzy scenariusze dla Polski. Ostatni jest dramatyczny: ”zakażona zostanie ponad połowa populacji”

Nastolatki żartują z koronawirusa

Jak się okazało, koronawirus stał się dla wielu nastolatków powodem do niewybrednych żartów. Kiedy, zaledwie dzień później, Departament Policji w Purcellville zidentyfikował nieletnich, skontaktował się z ich rodzicami, a nastolatki biorące udział w zdarzeniu zostały zabrane na przesłuchanie

Dwóch przesłuchanych przyznało się do udziału w zdarzeniu. Jak ustaliła policja, nie doszło do popełnienia przestępstwa. Dochodzenie wykazało, że dziewczyny kasłały we własne rękawy, a wszystko miało być jedynie żartem. Czy jednak w obecnej sytuacji takie wybryki są na miejscu? Na to pytanie każdy z nas powinien odpowiedzieć sobie sam. 

Funkcjonariusze stwierdzili, że żaden klient ani produkt nie został narażony na zakażenie. Ze względu na wiek małoletnich postanowiono również nie ujawniać nazwisk oraz usunąć z sieci nagrania wideo ze zdarzenia. Policja apeluje jednak, by rodzice uświadamiali swoje dzieci i monitorowały ich zachowania nie tylko w realnym życiu, ale również w mediach społecznościowych. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nastolatki
Fot. Pixabay, Pexels

Nastolatki, które wybrały się do sklepu, postanowiły zrobić sobie żart i udawać, że kaszlą na klientów oraz produkty. 

nastolatki
Fot. Pixabay, Pexels

Sprawą bardzo szybko zajęła się policja, odnajdując małoletnich, biorących udział w akcji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trwa ogólnopolska zbiórka pieniędzy na walkę z koronawirusem. Ty też możesz pomóc
  2. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA
  3. Kwarantanna potrwa znacznie dłużej, niż podejrzewaliśmy. ”Trudny czas i ciężki czas”
  4. Zarażona kobieta nagrała relację ze szpitalnego łóżka. ”Tak jakby mieć szkło w płucach, a każdy oddech to bitwa”
  5. TVN zawiesza aż 7 programów. W przyszłym tygodniu widzowie ostatni raz zobaczą ulubione produkcje
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą super funkcję. Jest nieznana wielu klientom

źródło: o2.pl

Poprzedni artykułProgram „Z kamerą wśród zwierząt” państwa Gucwińskich był genialny. Oglądaliście?
Następny artykułIle koronawirus utrzymuje się na powierzchniach? Na niektórych nawet 3 dni
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.