Nasz nowy dom to jeden z najchętniej oglądanych programów wśród polskich widzów. Prowadząca – Katarzyna Dowbor – pomogła już ponad 190 rodzinom odzyskać ciepło i bezpieczeństwo w swoich domach. Ostatni sezon miał zaskakujące wyniki oglądalności. Co wiemy o kolejnym sezonie?

Nasz nowy dom na ekranach polskich telewizorów pojawił się w 2013 roku. Od tego czasu widzowie tłumnie gromadzili się przed telewizorami, by oglądać jak szybko, porządnie i estetycznie wyremontować posiadłość. 

Czy powstanie kolejny, 15 sezon Nasz nowy dom?

Prowadząca, Katarzyna Dowbor, od 7 lat uświadamia Polakom, że 5 dni wystarczy, by przeprowadzić gruntowny remont posiadłości, wliczając wszystkie pokoje oraz teren wokoło domostwa. Rodziny nie uczestniczą w tym procesie oraz nie ponoszą żadnych kosztów. Podczas przebudowy i modernizacji są wysyłani na wakacje. Otrzymują krótkie informacje o postępach przy pracy od architekta, kierownika budowy lub prowadzącej.

Oglądalność programu Nasz nowy dom  wzrosła do tego stopnia, że stacja zdecydowała się na zwiększenie ilości odcinków do dwóch tygodniowo.

  1. Kinga Duda rozczarowała rodziców. Wszystko miało być zupełnie inaczej
  2. Ważny komunikat MSZ. Nagła zmiana w ostatniej chwili, wielu Polaków odetchnie z ulgą
  3. Panna Młoda została pobita na swoim weselu. Ciało 23-latki wyłowiono z jeziora

Katarzyna Dowbor o pogłoskach

Po jednym z odcinków programu Nasz nowy dom w Szczytnie wybuchło poruszenie. Mieszkanie obrzucono kamieniami, naruszano prywatność bohaterek programu. Zarzucano brak kontaktu z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Jak twierdzi Katarzyna Dowbor w rozmowie z natemat.pl

– To nie jest tak, że remontujemy dom rodzinie, która wpadnie nam w oko, czy ją sobie wylosujemy. Sprawdzamy to z MOPS-ami, z władzami lokalnymi, z najbliższym otoczeniem.  Ostatecznie obyło się bez rozbiórki unowocześnionych pomieszczeń. 

Ostatni 14 sezon programu Nasz nowy dom przyniósł najmniejsze jak do tej pory wyniki oglądalności. Stacja nie ogłosiła jeszcze oficjalnie czy telehit będzie kontynuowany. Na oficjalnej stronie programu widnieje formularz do wysyłania zgłoszeń dla rodzin potrzebujących pomocy, dlatego mamy nadzieję, że emisja programu będzie kontynuowana. Metamorfozy domów były zdumiewające. O jednej z nich pisaliśmy w osobnym artykule.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nasz nowy dom
Screen z youtube.com/
Tuba Reporter

Katarzyna Dowbor zawsze jest gotowa do pomocy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Policyjna akcja w Komorowie. Mężczyzna zabarykadował się w domu. Akcja antyterrorystów pod Warszawą
  2. Linie lotnicze idą na wojnę cenową. Także tanie. Bardzo popularny przewoźnik zapowiada obniżki cen o połowę
  3. Gratulacje dla Jolanty Kwaśniewskiej. Na jaw wyszła prawda, Agata Duda może nie być zadowolona
  4. Syn Zenka Martyniuka cały we łzach. Nie jest dobrze, co powiedzą rodzice?
  5. Nie żyje Anna Luboń. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę
  6. Rząd ogłasza nową epidemię. Wirus powrócił do DRK, nie żyją już 4 osoby

Źródło: eska.pl

Poprzedni artykułDramatyczna akcja ratunkowa w centralnej Polsce. Niestety, kobiety nie udało się uratować
Następny artykułNie żyje koń Bohuna z ”Ogniem i mieczem”. Dożył pięknego wieku
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.