Nasz nowy dom to program, który w każdym odcinku dostarcza widzom wiele emocji. Rodziny, których domy i mieszkania są remontowane, często musiały zmierzyć się z wielkimi tragediami lub ciężkimi chorobami. Pełna chęci pomocy Katarzyna Dowbor pojawia się u rodzin i wymawia magiczne słowa Wyremontujemy wasz dom. Po latach od emisji uczestnicy zdradzają, jak naprawdę wygląda nagrywanie programu.

Nasz nowy dom z każdym odcinkiem gromadzi miliony widzów przed telewizorami. Na jaw wyszły informacje, które na zawsze mogą zmienić nasz punkt widzenia na produkcję. Uczestnicy zdradzili całą prawdę.

Uczestnicy zdradzają jak naprawdę wyglądają nagrania do Nasz nowy dom

Według informacji zamieszczonych na portalu pikio.pl rodziny, które biorą udział w programie, nie zawsze dostają się tam po wysłaniu zgłoszenia. Państwo Kowalscy mieli zostać poleceni do produkcji przez Fundację.

Jak opisuje rodzina w liście przesłanym do portalu, proces między wyborem uczestników a rozpoczęciem remontu trwał 3 miesiące.

– Trzymanie nas w niepewności i napięciu. W ten sposób budowali w nas większe emocje, co widać w programie gdy pada: Wyremontujemy Wasz dom — powiedziała pani Jolanta, bohaterka jednej z pierwszych edycji programu. 

Cała prawda o programie Nasz nowy dom

Jak to w przypadku programów telewizyjnych bywa, widzowie często zastanawiają się, czy produkcje nie są całkowicie reżyserowane. Według relacji uczestniczki jednej z pierwszych edycji nie zawsze cały remont trwa 5 dni. 

Pierwszy dzień nagrywania był bardzo długi i męczący, sam materiał nagrań to około 9 godz. (tylko pierwszego dnia). Kolejność wydarzeń była taka sama, jak jest pokazane w programie, jedynie rozciąga się to w czasie, czyli: 15 minut to 9 godz., a 5 dni to w naszym przypadku 7 dni.

-Słyszałam, że rodziny przebywały w hotelu nawet dwa tygodnie — dodaje Pani Jolanta w szczerym liście do portalu pikio.pl.

Niedawno wyszło na jaw, co dzieje się z rodzinami po zakończeniu programu. Więcej >tutaj<.

Niestety, poza wielkim szczęściem rodziny spotykają też tragedie. 

Zobacz zdjęcia:

Nasz nowy dom
fot. Instagram @katarzyna_dowbor_official

Cała prawda o nagrywaniu programu Nasz nowy dom wyszła na jaw.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Poprzedni artykułBawili się na sylwestrze, rano już nie żyli. TVP przekazało wstrząsającą wiadomość
Następny artykułJak poprawnie myć włosy? Przedstawiamy najczęstsze błędy w pielęgnacji 
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.