Nasz nowy dom to program, który z zapartym tchem Polacy śledzą od 2013 roku. Katarzyna Dowbor kolejny raz poprawiła byt rodzinie z niebywałą historią. Choroba, która zawładnęła życiem domowników, uniemożliwiła działania zapewniające podstawowe warunki sanitarne. To, co zrobiła prowadząca programu, jest wzruszające.

Nasz nowy dom od lat dostarcza wrażeń widzom w całym kraju. Rodziny, które biorą w nim udział, nigdy nie miały łatwego życia. Odcinek, którego finał odbył się 6 czerwca, wzruszy was do łez. Katarzyna Dowbor ponownie spisała się na medal, jednak musimy poczekać, by zobaczyć efekty.

Nowy sezon Nasz Nowy Dom

Odcinek programu Nasz nowy dom, o którym mowa, jest pierwszym, który pojawi się w najnowszym sezonie planowanym na jesień. Tym razem ekipa remontowa na czele z Katarzyną Dowbor zawitała do Gołkowic Górnych w Małopolsce.

Jak dowiadujemy się z portalu gazetakrakowska.pl, finał odcinka był niezwykle wzruszający. Podziękowaniom, łzom i zachwytom nie było końca. Mieszkańcy miejscowości zgromadzili się na ulicach, by towarzyszyć rodzinie w tej niezwykłej chwili.

  1. Natalia Kukulska dostała wstrząsającą wiadomość. Dotyczy śmierci jej mamy
  2. Babcia nigdy nie wyrzuca łupin po cebuli i ujawnia, dlaczego są niezwykle cenne. Większość ludzi niesłusznie korzysta z nich tylko raz w roku
  3. W polskiej blond piękności kochali się wszyscy. Jej życie nie było kolorowe, dziś mało kto o niej pamięta

Nasz nowy dom kolejny raz okazał się zbawieniem dla rodziny 

Niedawno pisaliśmy o tym, jak mogły potoczyć się dalej losy programu Nasz nowy dom.  Dziś wiemy, że doczekamy się kolejnych odcinków, które jak zawsze dostarczą nam wzruszeń! Katarzyna Dowbor odwiedziła rodzinę w niewielkiej miejscowości w województwie małopolskim. 

Prowadząca programu Nasz nowy dom udała się do domu kobiety, która samotnie wychowuje 14 i 12-letnią córkę. Jak dowiadujemy się z portalu gazetakrakowska.pl, starsza z dziewczynek w 2016 roku przeszła przeszczep szpiku kostnego ratujący jej życie. Niestety, warunki, w jakich mieszkała rodzina, były na bardzo niskim poziomie. Na szczęście Katarzyna Dowbor w porę przyszła z pomocą i rezultat remontu będziemy mogli obejrzeć prawdopodobnie jesienią!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Nasz nowy dom
foto screen. Instagram @katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor znów spisała się na medal.

Nasz nowy dom
foto screen. Instagram @katarzyna_dowbor_official

Nowe odcinki zobaczymy na jesieni.

Nasz nowy dom
foto screen YouTube @polsat

Ekipa remontowa to połowa sukcesu programu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Danuta Holecka – jakie wykształcenie ma naprawdę? Ujawniamy kulisy sławy najbardziej kontrowersyjnej dziennikarki dzisiejszych czasów
  2. Od dziś przedłużenie zakazu. Trzeba pamiętać
  3. Niewyobrażalna tragedia, nie żyje noworodek. Prokuratura przeprowadzi sekcję zwłok
  4. Pamiętacie Wójtową z „Rancza”? Dziś wygląda zupełnie inaczej, ciężko ją poznać
  5. Małgorzata Kożuchowska zawsze miała jedno marzenie. Niestety, straciła nadzieję, że kiedykolwiek się spełni
  6. Szukał grzybów w lesie, nagle zobaczył „palce diabła” i natychmiast wyciągnął telefon. Tomasz na zawsze zapamięta ten dzień

Źródło: gazetakrakowska.pl wikipedia.pl

 

Poprzedni artykułLeniwy kotek śpi dziś cały dzień. A jak wygląda wasza niedziela?
Następny artykułWystarczy śmietana i mikser, by zaoszczędzić fortunę. Każdy z nas powinien spróbować
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.