Nasz nowy dom to jeden z najbardziej popularnych programów stacji Polsat. Pełne emocji historie bohaterów programu poruszają prowadzącą, Katarzynę Dowbor, a także miliony telewidzów w całej Polsce. Na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych programu pojawiło się smutne oświadczenie. Uczestniczka programu nie żyje. Zmarła po długiej walce z chorobą.

W czwartek wieczorem produkcja programu Nasz nowy dom poinformowała fanów na swoim Facebooku, że odeszła jedna z uczestniczek ostatniego sezonu. Samotnie wychowywała dwie córki i chorowała na raka. Niestety przegrała walkę z chorobą, a w wymarzonym domu zdążyła pomieszkać zaledwie dwa miesiące.

Uczestniczka programu Nasz nowy dom nie żyje

Nasz nowy dom, to jeden z bardziej przejmujących programów stacji Polsat. Prowadząca, Katarzyna Dowbor w każdym odcinku wraz z profesjonalną ekipą remontuje domy tym najbardziej potrzebującym. Jedną z bohaterek najnowszego sezonu była pani Justyna. Chorowała od kilku lat na nowotwór złośliwy, mimo to dzielnie sama wychowywała dwie córki: dwunastoletnią Wiktorię i dziesięcioletnią Amelię.

nasz nowy dom
facebook.com @Nasz nowy dom

Mąż od niej odszedł i nie wspierał jej w chorobie. Stan zdrowia bohaterki programu pogorszył się tuż po remoncie jej domu. Miała przerzuty do śródpiersia, wątroby i kości. O jej śmierci dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych programu Nasz nowy dom. 

– Dwa miesiące po nagraniu tego odcinka Pani Justyna przegrała walkę z chorobą. Na zawsze zapamiętamy Jej uśmiech, radość i wolę życia. Cieszymy się, że dane nam było ją spotkać – czytamy we wpisie. 

W komentarzach na profilu programu Nasz Nowy Dom pojawiły się kondolencje i słowa wsparcia od widzów.

nasz nowy dom
facebook.com @Nasz nowy dom

Jak dostać się do programu Nasz nowy dom?

Wiele osób z pewnością zastanawia się, jak dostać się do programu Nasz nowy dom. Okazuje się, że jest kilka warunków, które są konieczne do wzięcia udziału w programie. Ekipa nie wyremontuje domu, którego mieszkańcy nie są formalnymi właścicielami, ani takiego, w którym rodzice nadużywają alkoholu.

Nasz nowy dom
instagram.com/nasznowydom

Katarzyna Dowbor tłumaczy, że nie będą remontować domu dla dzieci, aby następnie pijani rodzicie, zniszczyli ich pracę. Jeżeli te kryteria są spełnione śmiało można wysłać zgłoszenie na adres: biuro@constantin-entertainment.pl, gdzie można również dodać zdjęcia mieszkania. W wybrane miejsca następnie przyjeżdża ekipa weryfikacyjna, która ocenia, czy dom nadaje się do programu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. McDonald’s będzie zwalniał pracowników. Powód jest dość zadziwiający
  2. Panna młoda miała wypowiedzieć słowa przysięgi. Zamiast tego przeczytała kilka smsów niewiernego narzeczonego
  3. Barbara Kurdej-Szatan o słabych ocenach w TzG „To jest przykre, po prostu to jest przykre”
  4. Pies został wychowany przez koty. Zachowuje się i rusza jak one [ZDJĘCIA]
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

 

 

 

 

Poprzedni artykułGranatowy płaszcz nigdy nie wyjdzie z mody. Co do niego pasuje? Wiemy!
Następny artykułSzkoły we Francji ograniczają spożycie mięsa. Dzieci dostaną wegetariańskie posiłki
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.