Nasz nowy dom: bohaterka jednego z odcinków popularnego programu przeżywa prawdziwy dramat. Straciła dosłownie wszystko. Katarzyna Dowbor jest załamana, wspomina uczestniczkę programu: – Pamiętam, jacy byli szczęśliwi, gdy wchodzili do nowego domu.

Bohaterowie programu Nasz nowy dom znów przeżywają dramat. Stracili wszystko, co dostali od Katarzyny Dowbor w czasie udziału w programie. Nieszczęście spotkało samotną mamę i dwoje jej synów. Ich dom całkowicie spłonął, pozostawiając ich bez dachu nad głową.

Nasz nowy dom: pożar w domu bohaterki

Jak donosi Polsat News, spłonął dom bohaterki programu Nasz nowy dom, której generalny remont Katarzyna Dowbor robiła w 2017 roku. Jej historia bardzo poruszyła widzów. Kobieta zdecydowała się odejść od męża, mieszkała z dwoma synami w fatalnych warunkach.

Na szczęście z pomocą nadeszła Katarzyna Dowbor. Dziennikarka pięknie odremontowała dom kobiety i jej synów. Niestety, niedawno spotkała ich tragedia. Ktoś celowo podpalił dom podczas nieobecności domowników. Policja trafiła na trop podpalacza, wkrótce doszło do zatrzymania. 

 1. Zjadła w restauracji Gessler, zobaczyła rachunek i nie wytrzymała. Poczuła się oszukana, już nigdy u niej nie zje
 2. Wcześnie wpadła w nałóg, nie słuchała się rodziców. Stryj nie chciał, aby Marta Kaczyńska zdradzała tajemnice
 3. mBank zapowiedział bardzo ważne zmiany dla wszystkich klientów. Nadchodzi prawdziwa rewolucja, powinniście o tym wiedzieć

Podpalacz przyznał się do winy

Okazało się, że podpalaczem był znajomy kobiety, mężczyzna, z którym miała dobre stosunki i który pomagał jej w sprawach przydomowych. Sprawca przyznał się do winy, usłyszał zarzut zniszczenia mienia znacznej wartości. 

Katarzyna Dowbor bardzo przeżyła tę smutną sytuację:

– Szczęście w nieszczęściu, że nie było ich w domu w czasie pożaru. Nie rozumiem, jak można być tak podłym i podpalić komuś dom. Chciałabym, żebyśmy mogli zrobić dla tej rodziny coś jeszcze raz – cytuje wypowiedź Dowbor Polsat News.

Pokrzywdzona i dwoje jej synów bardzo kochają zwierzęta. Opiekowali się wszystkimi bezdomnymi w okolicy, w trakcie pożaru stracili swojego ukochanego pupila. Burmistrz Gminy Ciechanowiec ogłosił zbiórkę pieniędzy na pomoc w odbudowie domu i zapewnienia rodzinie normalnego bytu do czasu, aż wrócą do siebie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nasz nowy dom
fot.facebook.com/Gmina Ciechanowiec

Spłonął dom jednej z bohaterek programu Katarzyny Dowbor. Kobieta jest kompletnie załamana.

nasz nowy dom
fot.instagram.com/nasznowydom

Rodzina straciła cały swój dobytek.

 

ZOBACZ TEŻ:

 1. Joanna Krupa przypadkiem pokazała kuchnię. Jest ogromne zaskoczenie, spodziewaliśmy się czegoś innego
 2. Pożar autokaru z polskimi turystami. Wakacje zamieniły się w koszmar
 3. Stanisława Ryster z „Wielkiej gry” była na szczycie. Niewiarygodne jak skończyła, smutne doniesienia
 4. Która z dwóch linii jest dłuższa? Ponad 99% osób podaje złą odpowiedź, prawda jest banalna
 5. Chciała schudnąć, zamówiła tabletki przez internet. 21-latka nie przeżyła
 6. Dowbor nie mogła nic zrobić, wielki dramat rodzinny. Dotarły do nas najsmutniejsze szczegóły
 7. Biedronka zmienia godziny otwarcia sklepów. Aż trudno uwierzyć, zmiany dotkną też Lidla i Kauflanda
 8. Jest oficjalny komunikat Ministerstwa Edukacji. Co czeka dzieci we wrześniu?
 9. mBank i Alior Bank uzyskała oficjalne pozwolenie na wprowadzenie zmian. Jedne z największych instytucji finansowych w Polsce będą mogła poszerzać działania dotyczące otwartej bankowości. Będą one mogły zrezygnować z opcji Fallback.

Źródło: polsatnews.pl


 

Poprzedni artykułKrzysztof Jackowski miał wizję, która budzi dreszcze. Widział ogromną katastrofę, dalej jest tylko gorzej
Następny artykułSyn rozbił stary wazon. Mama zobaczyła, co było w środku i natychmiast zawołała męża
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl