Blanka Lipińska niespodziewanie wbiła szpilę programowi Katarzyny Dowbor. Autorka powieści „365 dni” postanowiła ocenić jakość mieszań wyremontowanych w show „Nasz nowy dom”.

Nie jest tajemnicą, że pisarka osiągnęła ogromny sukces, a jej zekranizowana powieść przyniosła jej nie tylko sławę, ale też majątek. Swoje zarobione pieniądze chętnie inwestuje, czym chwaliła się w jednym z ostatnich wywiadów.

Teraz autorka jest w trakcie budowy domu na wsi. Z tej okazji postanowiła odpowiedzieć na parę pytań oraz poruszyć temat programu Katarzyny Dowbor.

Blanka Lipińska opowiada o nowej posiadłości. Przy okazji nawiązała do programu „Nasz nowy dom”

Gwiazda znana jest ze swojego ostrego języka i dosadnych wypowiedzi, którymi najczęściej dzieli się z fanami na swoich social mediach. Nie inaczej było tym razem, kiedy postanowiła odpowiedzieć na parę pytań i przy okazji uchylić rąbka tajemnicy na temat budowy swojego nowego domu.

Blanka Lipińska już jakiś czas temu zdradziła, że postanowiła zainwestować zarobione na powieści pieniądze w nieruchomości. Po apartamentach w Warszawie i Gdańsku przyszedł czas na posiadłość na wsi.

Teraz już mogę powiedzieć, że jestem dumnym posiadaczem ziemskim. Jest tam rzeczka, ma ze trzy metry, ale pływają w niej ogromne sumy, można się tam kąpać i są tam raki, co może sugerować, że woda jest tam bardzo czysta – wyznała autorka „365 dni” w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post.

Jednocześnie postanowiła zdradzić fanom, jak przebiega budowa i kiedy według planu wprowadzi się do nowego domu. Przy okazji odpowiadania na pytania, postanowiła wbić szpilkę programowi „Nasz nowy dom”.

Blanka Lipińska atakuje program „Nasz nowy dom”

Jeden z internautów zapytał pisarkę, czy tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzi już w swoim nowym gniazdku. Gwiazda wyznała, że wiele zależy od kierownika budowy i tego, ile dokładnie zajmie mu praca nad jej nowym domem.

Jeśli Karol (szef budowy) jest w stanie zrobić generalny remont, czyli wymianę wszystkich instalacji, podłóg, sufitów, postawić ściany, wymurować kominek itd. w miesiąc, to czemu nie – napisała na swoim profilu na Instagramie Blanka Lipińska.

Po komentarzu gwiazdy jeden z fanów zasugerował jej perfekcyjną pomoc, dzięki której po upływie zaledwie kilku dni mogłaby wprowadzić się do swojej wiejskiej posiadłości. Chodziło oczywiście o ekipę remontową Katarzyny Dowbor, która w programie „Nasz nowy dom” ma zaledwie 5 dni na gruntowny remont domu uczestników.

– Niech pan Karol poprosi o pomoc panią Dowbor, to za pięć dni będzie miała pani remont skończony – napisał jeden z internautów.

– Mhm, a za dziesięć chałupa się rozleci – odpowiedziała Blanka Lipińska, wyrażając tym samym swoje zdanie na temat programu „Nasz nowy dom”.

Zobacz wpis:

Blanka Lipinska Nasz nowy dom
fot. Instagram/blanka_lipinska
Blanka Lipinska Nasz nowy dom
fot. Instagram/blanka_lipinska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.