Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Nasz nowy dom”: Co dalej z programem? W sieci pojawiło się wymowne zdjęcie
Michał Fitz
Michał Fitz 19.07.2022 13:01

„Nasz nowy dom”: Co dalej z programem? W sieci pojawiło się wymowne zdjęcie

Nasz nowy dom
fot. Facebook@Nasz nowy dom

Program „Nasz nowy dom” przez lata emisji zaskarbił sobie rzeszę fanów. Ci oglądają go nie tylko z powodu sympatycznej prowadzącej, ale także, a może nawet przede wszystkim ze względu na fakt, że show pomaga potrzebującym.

Telewidzowie mogą mieć teraz nie lada powody do radości, ponieważ wszystko wskazuje na to, że już niedługo zostaną uraczeni kolejną dawką emocjonujących odcinków, w których odmieniane są nie tylko domy, ale i ludzkie życia.

Nowe odcinki programu „Nasz nowy dom”

W mediach społecznościowych programu pojawiła się bowiem relacja, na której widać Katarzynę Dowbor z kierownikiem budowy i panią architekt. Cała trójka ewidentnie o czymś dyskutuje na tle ogołoconej ściany. Należy przypuszczać, że znajdują się oni w remontowanym właśnie budynku.

Warto ten obrazek skojarzyć z ostatnimi słowami Katarzyny Dowbor. Prowadząca kilka dni temu opublikowała na Instagramie zdjęcie z wakacji, na których była wraz z synem, a także przyjaciółmi, chociażby Piotrem Gąsowskim czy Robertem Rozmusem. W opisie stwierdziła, że to ostatnie dni wypoczynku, bo od poniedziałku wraca na plan.

Na tej podstawie możemy sądzić, że urlop dla osób zaangażowanych w „Nasz nowy dom” zakończył się i teraz kręcone są kolejne odcinki programu. Te prawdopodobnie zostaną wyemitowane w jesiennej ramówce stacji Polsat.

Kontrowersje wokół programu „Nasz nowy dom”

Teraz wszyscy związani z programem „Nasz nowy dom” z pewnością są zajęci pracą, ale jeszcze niedawno ich uwagę musiało zajmować medialne zamieszane. Było bowiem głośno o tym, że jeden z wyremontowanych domów stanął w ogniu. Do całej sprawy odniosła się Katarzyna Dowbor.

Prowadząca stwierdziła, że pożar mógłby być winą ekipy programu, gdyby wybuchł niedługo po remoncie. Ten miał jednak miejsce 3 lata po odnowieniu domu. Dodała także, że przyczyną pożaru był nieczyszczony komin. Była to więc wina mieszkańców.

Zobacz zdjęcie:

Nasz nowy dom

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Nasz nowy dom”. Rodzina gwiazdy programu się powiększyła. Na świat przyszedł piąty wnuk
    2. Wielkie święto w domu Krzysztofa Cugowskiego. Muzyk pokazał zdjęcie: „Przyjmij najlepsze życzenia”
  2. Cała rodzina Bohdana Łazuki wyjechała z kraju. „Bardzo za nimi tęsknię. Czasem wysyłam im pieniądze”