Katarzyna Dowbor świetnie sprawdza się w roli prowadzącej programu Nasz nowy dom, gdyż jest niezwykle ciepłą i empatyczną osobą. Potwierdziła to po raz kolejny, gdy po czasie odwiedziła uczestników show.

Okazało się bowiem, że ci nie stosowali się do ustaleń, które poczyniła z nimi w trakcie remontowania ich domu. Co zastała na miejscu?

Nasz nowy dom: Katarzyna Dowbor oburzona zachowaniem uczestników

W rozmowie z serwisem Na Temat Katarzyna Dowbor zdradziła, że przy okazji wykonywania jednego remontu w ramach programu Nasz nowy dom, udała się do uczestników wcześniejszego odcinka, bo mieszkali nieopodal. Gdy przyjechała na miejsce, mocno się jednak zdziwiła. Co ją zszokowało?

Co ciekawe, wcale nie chodzi o dom, bo ten pozostawał w świetnym stanie. Prezenterkę oburzył natomiast fakt traktowania psa. Wyjawiła ona, że zwierzak, choć jest potulny, od zawsze był trzymany na łańcuchu. Przy okazji remontu dogadała się z jego właścicielami, że się to zmieni, gdyż ekipa sprawiła mu nową budę.

Po przyjeździe prowadzącej okazało się jednak, że pies wciąż jest uwiązany na łańcuchu, pomimo tego, że ustalenia z nią i producentami były inne. Jak wspomina prezenterka, między nią a właścicielką doszło nawet do małego spięcia, które zakończyło się telefonem do fundacji dbającej o zwierzęta. Teraz organizacja ma doglądać, czy pies na pewno będzie dobrze traktowany.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nie od dziś wiadomo bowiem, że Katarzyna Dowbor jest wielką miłośniczką zwierząt. Sama ma kilka psów, a swego czasu żartowała nawet, że przepisze im w testamencie swój majątek.

Zobacz post:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”

Źródło: Na Temat/ Jastrząb Post