Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Nasz nowy dom”: Ekipa całkowicie odmieniła skromny dom rodziny. Budynek jest wprost nie do poznania
Michał Fitz
Michał Fitz 02.09.2022 09:57

„Nasz nowy dom”: Ekipa całkowicie odmieniła skromny dom rodziny. Budynek jest wprost nie do poznania

Nasz nowy dom
Pawel Wodzynski/East News

Właśnie rozpoczął się nowy sezon programu „Nasz nowy dom”. W pierwszym epizodzie poznaliśmy historię Anety i Bartka, którzy wychowują Wiktora. Ich dotychczasowe warunki zamieszkania sprawiały, że żyło im się bardzo niekomfortowo. Ekipa remontowa programu kompletnie to zmieniła.

Zaprezentowane pod koniec odcinka efekty mogły wprowadzić w zdumienie nie tylko uczestników, ale także i widzów. Budowlańcy zdecydowali się bowiem na bardzo trudny i kompleksowy remont, który jednak przyniósł znakomite rezultaty.

„Nasz nowy dom”: Pierwszy remont nowego sezonu

Ledwo rozpoczął się 19. sezon, a widzowie już mogli ukradkiem ocierać łzy, poznając historię pewnego młodego małżeństwa. Wkrótce po ślubie w ich życiu pojawił się maleńki Wiktor. Niestety, w wyniku wylewu krwi do mózgu i licznych powikłań jest dzieckiem z niepełnosprawnością. Wymaga całodobowej opieki.

– …nie siedzi, nie mówi, prawdopodobnie nie widzi. Młode małżeństwo nie poddaje się i każdego dnia walczy o poprawę stanu synka, każdy grosz inwestując w rehabilitacje. Pani Aneta pracuje, pan Bartek zajmuje się synem –  czytamy na Instagramie.

Para wykupiła pół starego domu, który zdecydowanie wymagał remontu. Jak jednak odkładać środki, kiedy leczenie syna pochłania każdy grosz? Na szczęście bohaterowie nie byli zdani tylko na siebie. W ich progu stanęła gospodyni programu „Nasz nowy dom”.

Wnętrza miejscami nie miały tynków. Straszyły nagie cegły, które ogrzewał stary piec. Nie było kuchni ani łazienki. Katarzyna Dowbor i jej ekipa mieli ręce pełne roboty. Po drodze nie zabrakło problemów, jednak musimy przyznać, że pomysły architekta, Maćka Pertkierwicza od samego początku brzmiały intrygująco.

Wreszcie zaprezentowano gotowy efekt. Zszarzały, ziejący pustkami salon zmienił się w przytulny, rodzinny zakątek, w którego „sercu” płonął elegancki kominek. Mikrofalę i czajnik na stoliczku zastąpił aneks kuchenny z prawdziwego zdarzenia, a łazienka zachwyciła połączeniem ceramiki i ciepłych odcieni drewna.

A wam jak podobał się pierwszy odcinek „Naszego nowego domu”?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Dowbor na wakacjach z córką. Czy 23-latka odziedziczyła po niej kolor włosów?
  2. Karol Strasburger kochał Irenę do szaleństwa. Ich szczęśliwe małżeństwo zostało nagle zakończone w dramatyczny sposób
  3. Żona Krzysztofa Rutkowskiego jako uczestniczka „Tańca z gwiazdami”? Internauci: „Większa szansa na wygraną”