Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Nasz nowy dom”: Katarzyna Dowbor przyłapana na planie. Tak szczęśliwej prowadzącej dawno nie widzieliśmy
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 16.08.2022 00:10

„Nasz nowy dom”: Katarzyna Dowbor przyłapana na planie. Tak szczęśliwej prowadzącej dawno nie widzieliśmy

Nasz nowy dom
fot. instagram.com/nasznowydom

Widzowie oczekują na nowy odcinek „Nasz nowy dom”, a tymczasem na Instagramie pojawiło się niezwykłe zdjęcie. Katarzyna Dowbor została przyłapana w wyjątkowym momencie. Wystarczyło jedno, by na jej twarzy zagościł błogi uśmiech. 

To były pracowite wakacje dla ekipy programu „Nasz nowy dom”. W międzyczasie jeden z uwielbianych speców — Wiesław Nowobilski został uczestnikiem „Tańca z gwiazdami”, a Katarzyna Dowbor pozwoliła sobie na krótkie wakacje w gronie najbliższych. Jednak przez cały czas nie ustawały prace nad kolejnymi odcinkami, a w ostatnich miesiącach wiele rodzin otrzymało szansę na zupełnie nowe życie.

„Nasz nowy dom” powraca na antenę. Tymczasem przyłapano Katarzynę Dowbor na planie

Choć ostatni odcinek programu „Nasz nowy dom” mogliśmy oglądać pod koniec maja, wielu fanów już nie posiada się z tęsknoty za uwielbianym, niedzielnym seansem, podczas którego mogli obserwować zdumiewające metamorfozy starych mieszkań i domów.

Na szczęście ekipa zadbała, by najdociekliwsi mogli choć po części zaspokoić swoją ciekawość. Na Facebooku i Instagramie co jakiś czas pojawiały się krótkie relacje i wiadomości z planu, dzięki czemu mogliśmy się dowiedzieć, co słychać u ulubionych bohaterów.

W międzyczasie sympatycznemu kierownikowi budowy urodził się kolejny wnuk, a chwilę później media obiegła informacja, że pan Wiesław zostanie gwiazdą „Dancing with the Stars”. Także u Katarzyny Dowbor wiele się działo, i nawet odwiedziny u dzieci nie były w stanie na dobre wyrwać jej z codziennych obowiązków na planie.

Przeszczęśliwa Katarzyna Dowbor na planie „Nasz nowy dom”. Wiemy, co ją uradowało

Gospodyni odwiedzała kolejnych potrzebujących, mimo coraz trudniejszej sytuacji gospodarczej, która dotknęła także sektor materiałów budowalnych i wyposażenia domu. Katarzyna Dowbor i jej współpracownicy nie bali się mówić otwarcie o coraz większych trudnościach, napotykanych przy remontach.

Mimo to nie zrezygnowali z dbałości o najmniejszy szczegół i prób uszczęśliwienia każdego członka rodziny. Znana ze swojej miłości do zwierząt prezenterka osobiście urządziła m.in. uroczą budę dla czworonoga.

Nic dziwnego, że gdy kamera przyłapała gwiazdę na planie, na jej twarzy gościł promienny uśmiech. U jej stóp tarzał się bowiem rozanielony psiak. Roześmiana Katarzyna Dowbor drapała wyprężony, kudłaty brzuszek.

Zawsze jest jakiś pies – stwierdzono wesoło.

Nowe odcinki programu „Nasz nowy dom” zobaczymy już 1 września w Polsacie. 

Nasz nowy dom

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Dowbor przeszła metamorfozę. Nie jest już ruda? Trudno ją rozpoznać
  2. „Mam nadzieję, że nikt nie wyłączył teraz telewizora”. Absurdalna „opowieść” Tomasza Kammela w PnŚ
  3. „Płakałem jak bóbr”. Olek Sikora zakończył pracę na planie programu „Czas na przebój”