Katarzyna Dowbor nie kryła swojego zdumienia, kiedy przekroczyła próg domu uczestników najnowszego odcinka programu „Nasz nowy dom”. Prezenterka wzruszyła się na widok warunków, w jakich mieszka rodzina.

Program Polsatu od samego początku tego sezonu porusza widzów niesamowicie przygnębiającymi historiami z wielu zakątków Polski. Tym razem Katarzyna Dowbor i jej ekipa remontowa odwiedziła panią Zofię i jej bliskich.

Kobieta samodzielnie wychowuje niepełnosprawnego syna. To, co zwróciło uwagę prowadzącej show to warunki, w jakich mieszkają uczestnicy. Rodzina nie miała nawet dostępu do ciepłej wody.

„Nasz nowy dom”: Krytyczne warunki mieszkaniowe pani Zofii

Już w czwartek Polsat wyemituje kolejny odcinek nowego sezonu programu „Nasz nowy dom”. Tym razem Katarzyna Dowbor i jej współpracownicy odwiedzili dom pani Zofii, którego warunki pozostawiały wiele do życzenia. Kobieta urodziła piątkę dzieci. Do niedawna mieszkała razem z ukochanym mężem Januszem, z którym wspólnie wychowywała swojego niepełnosprawnego syna Kubę i najmłodszą córkę Anię. Dziewczyna powróciła do rodziców, aby pomóc im w opiece nad chorym bratem.

Niestety, w tym roku ukochany pani Zofii zmarł, a ona została sama z niepełnosprawnym dzieckiem i domem, którego stan pozostawiał wiele do życzenia. Rodzina planowała rozbudować budynek, ale śmierć męża zrujnowała wszystkie te plany.

Co więcej, obecne miejsce zamieszkania pani Zofii i jej bliskich uniemożliwia Kubie normalne funkcjonowanie, a jego mamie dokłada mnóstwo stresu i pracy do opieki nad pociechą. Jednym z utrudnień jest między innymi podłoga, która utrudnia chłopcu poruszanie się na wózku inwalidzkim.

„Nasz nowy dom”: Katarzyna Dowbor zdziwiła się na widok domu uczestników

Prowadząca program Katarzyna Dowbor nie kryła zdumienia na widok warunków, w jakich żyją uczestnicy programu. Już po krótkim spacerze po wnętrzu budynku wiedziała, że miejsce to wymaga gruntowego remontu. Dziennikarka zamarła, kiedy usłyszała, że pani Zofia i jej bliscy pozbawieni są nawet dostępu do ciepłej wody.

Całe szczęście podjęła słuszną decyzję i chwilę później z jej ust padło słynne „wyremontujemy Wasz dom!”, które niezmiernie ucieszyło uczestników show Polsatu.

To, jak ekipa remontowa Katarzyny Dowbor poradziła sobie z trudnym zadaniem, będzie można zobaczyć już w ten czwartek o godzinie 20:05 na antenie Polsatu.

Zobacz zwiastun odcinka:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Nasz nowy dom”. Dom bez kuchni i łazienki – w takich warunkach mieszkają Aneta i Bartek z niepełnosprawnym synem. Katarzyna Dowbor przybywa na ratunek
  2. Tomasz Kammel powiedział, co naprawdę sądzi o 24 lata młodszej Izabelli Krzan. Nie przebierał w słowach
  3. Ogień w „Pytaniu na śniadanie”. Ida Nowakowska i Tomasz Wolny zaczęli krzyczeć, gość śniadaniówki podpalił piłkę

 

 

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.