Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor i jej ekipa remontowa po raz kolejny udowodnili, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. W najnowszym odcinku programu poznamy historię mężczyzny po amputacji nóg, który żyje w koszmarnych warunkach. Czy producenci odmienią jego dotychczasowe życie? 

Historie przedstawione w programie Nasz nowy dom chwytają za serce. W najnowszym odcinku Katarzyna Dowbor i jej ekipa wyremontują dom pani Renaty i pana Wojciecha, żyjących w spartańskich warunkach, które urągają godności ludzkiej. Poznajcie szczegóły tej wzruszającej historii. Czy tym razem ekipa remontowa również nie zawiedzie?

Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor jak zawsze niezawodna 

W najnowszym odcinku programu Nasz nowy dom poznamy historię pani Renaty i pana Wojciecha Durków z Wąsewa. Chociaż bardzo się kochają, nie mają łatwego życia. Poznali się kilka lat temu przez Internet.  Oboje byli po wielu zawirowaniach życiowych: pani Renata miała na swoim koncie burzliwy związek, pan Wojciech natomiast przez wiele lat chorował.

Mężczyzna przeszedł kilka zawałów serca, jednak to nie koniec jego problemów. W wyniku wyniszczenia naczyń krwionośnych stracił obie nogi. Pani Renata zajmuje się domem, dlatego nie może podjąć pracy zawodowej. Para wspólnie wychowuje czteroletnią córkę Anię. Warunki mieszkaniowe rodziny są naprawdę koszmarne. 

Co wydarzy się w najnowszym odcinku programu?

W najnowszym odcinku programu czekają na nas wielkie emocje! Przygotujcie chusteczki, bo z pewnością łzy wzruszenia pojawią się na waszych policzkach! 

Pan Wojciech ma orzeczenie o niepełnosprawności, jednak w jego mieszkaniu nie ma łazienki, co bardzo utrudnia mu codzienne funkcjonowanie. Na ścianach domu już wiele lat temu pojawił się grzyb, a na dachu znajduje się eternit, który uznawany jest za wielkie niebezpieczeństwo dla życia i zdrowia – może powodować raka. Stary piec kaflowy jest w fatalnym stanie i stanowi zagrożenie życia dla całej rodziny. Na szczęście z pomocą przybędzie Katarzyna Dowbor i jej wspaniała ekipa remontowa. Jak sądzicie, czy również tym razem uda im się przeprowadzić spektakularną metamorfozę domu? 

Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor po raz kolejny udowodni, że niemożliwe nie istnieje! Najnowszy odcinek programu Nasz nowy dom już dzisiaj, 18.04 o 20:05 w Telewizji Polsat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Helena Norowicz miała wylew! Wyznała: „Mam duże wgłębienia w czaszce”
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wiele osób nie zna prawdy…
  3. Soda oczyszczona w domu. 20 zastosowań, które cię zaskoczą

 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor
instagram.com @katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor jak zawsze zaskoczy widzów!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAgata Duda stanie po stronie nauczycieli? Jest oficjalna odpowiedź kancelarii prezydenta
Następny artykułCórka Michała Wiśniewskiego nagrała piosenkę! Zobaczcie, jak śpiewa Vivienne