Śmiało można powiedzieć, że program „Nasz nowy dom” odmienił życia wielu uczestnikom. Niestety nie wszystkie problemy można rozwiązać remontem, dlatego niektóre historie opowiedziane w show nie miały szczęśliwego zakończenia. O wielu z nich informowała sama Katarzyna Dowbor.

Prowadząca bezpośrednio stykała się bowiem z ludzkimi dramatami. Właśnie dlatego potrafiła w krótkim czasie zżyć się z uczestnikami. Nic więc dziwnego, że później tak bolało ją, gdy dowiadywała się o ich śmierci. Takich bohaterów programu jest w jego historii niestety kilku.

„Nasz nowy dom”: Śmierć uczestników programu

Osoby będące uczestnikami programu często borykają się z problemami dużo poważniejszymi od tych stricte finansowych. Niektórzy w trakcie show dosłownie walczą o życie, bo są ciężko chorzy. Niestety już kilka razy po czasie dowiadywaliśmy się, że bohaterowie przedstawieni w poprzednich odcinkach już nie żyją.

Taki los spotkał, chociażby Panią Justynę, która do show zgłosiła się wraz z dwójką córek. Jej jedynym problemem nie było samotne wychowywanie dzieci w zaniedbanym domu. Borykała się także od kilku lat z chorobą nowotworową. Ostatecznie przegrała tę walkę.

Podobnie było w przypadku Pani Ani. Ta również była samotną matką. Wychowywała swoją córeczkę, Sarę. Ekipa remontowa znacznie jej to ułatwiła, odnawiając pięknie dom. Niestety, tak łaskawy nie okazał się rak, który ostatecznie doprowadził do śmierci uczestniczki i osierocenia dziewczynki.

Swego czasu Katarzyna Dowbor udzieliła wywiadu dla magazynu „Viva!”, w którym opowiedziała o tym, która ze śmierci bohaterów programu dotknęła ją najbardziej. Wyjawiła wówczas, że najpoważniej przeżyła odejście 14-letniej, również chorej na nowotwór Marty. Prowadzącej udało się nawiązać świetną więź z dziewczynką, której marzeniem było zostanie fotografką. Pomimo strasznego losu miała w sobie wielką nadzieję na lepsze jutro, którego ostatecznie nie doświadczyła. Właśnie dlatego Katarzyna Dowbor tak ubolewała.

Zobacz post:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zaskoczenie w „Naszym nowym domu”. Katarzyna Dowbor nie pojawiła się podczas remontu
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą? 

 

Źródło: Viva.pl/ rmf.fm/ rmfmaxxx.pl