Nasz nowy dom to program, który daje nadzieję uczestnikom, a w niektórych przypadkach niemalże ofiaruje im drugie życie. Jak się okazuje, mogą je dostać również stare meble domowników.

Do tej pory nie było wiadomo, co dzieje się z rzeczami należącymi do uczestników, które są wymieniane na nowsze. Jak się okazuje, producenci nie chcą niczego marnować.

Nasz nowy dom – co dzieje się ze starym meblami?

Prowadząca programu, Katarzyna Dowbor wyjawiła w rozmowie z Dziennikiem Łódzkim, co dzieje się ze starymi meblami uczestników. Wyznała, że dysponują nimi mieszkańcy, którzy przed remontem mówią, co z nimi zrobić.

Czasem zdarza się bowiem, że niektóre meble mają wartość sentymentalną, dlatego uczestnicy chcą je koniecznie zostawić. Wówczas są one przez ekipę remontową przenoszone w bezpieczne miejsce.

Zdarza się też tak, że niektóre są w na tyle dobrym stanie, że można je komuś oddać. Wtedy zgłaszają się po nie lokalni mieszkańcy, którzy chętnie je odbierają. Można więc przypuszczać, że wyrzucane są dopiero te, z którymi już naprawdę nic innego nie dało się zrobić.

Zobacz post:

Źródło: Dziennik Łódzki/ kobieta.wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilny komunikat Edwarda Miszczaka. Chodzi o TVN, widzowie zamarli
    2. Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć
    3. Eurowizja: Widzowie zastygli w bezruchu. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas występu Polki

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl