Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Nasz nowy dom”: Zdradzono, co Katarzyna Dowbor zrobiła na planie. Ogromne wzruszenie
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 09.07.2022 17:54

„Nasz nowy dom”: Zdradzono, co Katarzyna Dowbor zrobiła na planie. Ogromne wzruszenie

Katarzyna Dowbor
fot. kadr z programu „Nasz nowy dom”/instagtam.com/katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor zakasała rękawy i osobiście dopilnowała bardzo ważnej kwestii. Pokazano, co gospodyni zrobiła na planie „Nasz nowy dom”. Efekt zobaczymy już w nadchodzącym sezonie. Jedno jest pewne — nie zabraknie wzruszeń. 

Oczekujący na nowy sezon programu „Nasz nowy dom” mogą po części zaspokoić swoją ciekawość zaglądając na Instagram. To właśnie tam codziennie pojawiają się krótkie relacje świadczące o tym, że mimo wakacji, ekipa nie zwalnia tempa.

Mimo niemal 10 lat na antenie, Katarzyna Dowbor i jej towarzysze nie wytracają popularności, a format, według „Wirtualne media”, cieszy się niemalejącą oglądalnością. Co więcej, wygląda na to, że wchodzi w fazę „drugiej młodości”.

„Nasz nowy dom”: Pokazano, co Katarzyna Dowbor zrobiła na planie. Gospodyni zadbała o każdy szczegół

Dopiero co ogłoszono, że Wiesław Nowobilski, uwielbiany kierownik budowy z programu „Nasz nowy dom” po raz 5. został dziadkiem. Informacja odbiła się szerokim echem w mediach, co nieomylnie wskazało na wielką popularność eksperta. Wkrótce potem fanów czekało kolejne zaskoczenie.

Pan Wiesław wystąpi w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami„. Informacja ta spotkała się z wielkim entuzjazmem wśród widzów. Jeśli show jest w pewnym sensie konkursem na popularność i sympatię fanów, to specjalista od remontów ma sporą szansę zawalczyć o Kryształową Kulę.

Co i raz w mediach pojawiają się też anegdoty i wyznania na temat kulis programu, kiedy Katarzyna Dowbor decyduje się uchylić rąbka tajemnicy. I nawet pomimo tak ogromnej sławy, ekipie wciąż przyświeca najważniejszy cel — pomagać potrzebującym rodzinom.

Nie jest tajemnicą, że dla gospodyni „rodzina” oznacza absolutnie każdego darzonego miłością mieszkańca domu — łącznie z czworonogami, które nie od dziś zajmują specjalne miejsce w sercu prowadzącej. Niejeden pies czy kot mógłby pozazdrościć kudłatemu szczęściarzowi, który teraz trafił pod opiekę drużyny „Nasz nowy dom”.

W relacji na Instagramie uśmiechnięta Katarzyna Dowbor prezentowała efekt swojej pracy — na podwórku stanęła piękna, w pełni „urządzona” buda, w której będzie mógł zamieszkać mops bohaterów. Ten hojny gest z pewnością wywoła wzruszenie u miłośników zwierząt — jak i wszystkich widzów.

Czekacie na nowe odcinki?

Katarzyna Dowbor Nasz nowy dom
Katarzyna Dowbor Nasz nowy dom

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Nasz nowy dom”. Wiesław Nowobilski kolejnym uczestnikiem „Tańca z gwiazdami”
  2. Córka Michała Wiśniewskiego niczym własny ojciec. Etiennette zaszalała z fryzurą
  3. Jak mieszkają Iza i Adam Małyszowie? Zdecydowali się na kilka ciekawych rozwiązań