W internecie krążą odważne zdjęcia na których znajduje się jedna z popularnych gwiazd TVN. Wszystko wskazuje na to, że prowadząca programy TVN, była kiedyś modelką i gwiazdą sesji erotycznych. 

Natalia Jakuła zaistniała w show-biznesie dzięki programom telewizji Viva, w których była prezenterką. Można ją także zobaczyć od czasu do czasu w śniadaniowym programie „Dzień Dobry TVN”. Jakuła prowadziła także popularny program TVN „Lip Sync Battle. Ustawka”. Występowała także w innych programach śniadaniowych – dostawała zaproszenia także od „Pytanie na śniadanie”.

Natalia Jakuła gwiazdą sesji erotycznych?

Swoją karierę Jakuła zaczynała dawno temu jako modelka. Zaraz po ukończeniu szkoły średniej dziewczyna wyjechała do Anglii, gdzie pracowała jako barmanka i modelka. W ramach swoich prób w modelingu dziewczyna brała udział w bardzo odważnych sesjach fotograficznych i filmowych, w których pozowała całkowicie nago.

Po powrocie do kraju związała się najpierw z telewizją Viva, gdzie wzięła udział w programie „Hot or Not”, a także była prowadzącą. Później zrobiło się o niej ciszej, wyszła za mąż za byłego piłkarza Tomasza Iwana, który jest obecnie w sztabie polskiej reprezentacji piłkarskiej.

Od kilku lat znów o sobie przypomina. Dość regularnie odwiedza studio śniadaniowego programu „Dzień Dobry TVN”. Związała się z tą stacją na tyle blisko, że została prowadzącą jednego z jej programów – „Lip Sync Battle. Ustawka”.

Odważne zdjęcia

Na prośbę Natalii Jakuły zdecydowaliśmy się usunąć fotografie, które otrzymaliśmy.

W internecie nadal są dostępne odważne zdjęcia na których możemy zobaczyć gwiazdę TVN w całej okazałości.

ZOBACZ TEŻ: 

  1. Iron Majdan: Wypadek na planie, Rozenek poturbowana. Dostała w TWARZ
  2. „Wiedźmin” w wersji… P0RNO. Poznaj Geralta i jego nagi miecz
  3. Oglądasz porno? WHO: To choroba psychiczną