Natalia Janoszek zwróciła się z rozpaczliwym apelem do swoich widzów — młoda aktorka została okradziona podczas podróży samolotem! Gwiazda obwinia linie lotnicze i błaga o pomoc. Zawartość bagaży była dla niej bezcenna! Co się w nich znajdowało? 

Nikt nie chciałby się znaleźć w podobnej sytuacji! Natalia Janoszek straciła swoje bagaże podczas jednego z lotów. Jak wyglądały okoliczności kradzieży? Czy aktorka ma szansę odzyskać wszystkie przedmioty? Sprawa wygląda bardzo poważnie. Na pomoc ruszyli jej internauci! Gwieździe szczególnie zależy na jednej rzeczy… Ma dla mnie znaczenie sentymentalne. 

Natalia Janoszek została okradziona?

Natalia Janoszek zajmuje się modelingiem i aktorstwem. Gwiazda odniosła sukces również poza granicami Polski, przez co często jest zmuszona podróżować między różnymi państwami. Niestety, takie wyjazdy nie zawsze przebiegają spokojnie i bezpiecznie. 

Podczas ostatniej podróży lotniczej z Mediolanu Natalia Janoszek zdecydowała się skorzystać z usług linii Lufthansa. Niestety, po wylądowaniu okazało się, że jej rzeczy wyparowały bez śladu! Młoda modelka uważa, że to firma ponosi odpowiedzialność za zniknięcie walizek. Janoszek zwróciła się z apelem do widzów, by doradzili, co powinna zrobić w tak trudnej sytuacji. Opublikowała bardzo emocjonalny film w swoich social mediach. 

– Właśnie wróciłam do Polski z Mediolanu i okazało się, że zostałam okradziona przez linię lotniczą Lufthansa – oświadczyła załamana modelka i wyjaśniła, jak wyglądało zajście. 

Na odpowiedź fanów nie trzeba było długo czekać! Internauci starali się udzielić idolce dobrych rad. Poza życzeniami i słowami otuchy pojawiły się sugestie, by zażądała odszkodowania z tytułu poniesionej straty. Nie zabrakło głosów, że lotniska są pełne kamer, więc kradzież nie mogła pozostać niezauważona. 

Co ukradziono Natalii Janoszek?

W walizkach Natalii Janoszek znajdowały się między innymi rzeczy, które modelka otrzymała od współpracujących z nią firm, a także kamera z materiałem filmowym. Jednak najbardziej zabolała gwiazdę strata biżuterii – gwiazda otrzymała ją od swojej babci.

– Zginęły moje rzeczy od sponsorów do sesji […] kamera z całym materiałem, przede wszystkim zniknęła moja biżuteria, która ma dla mnie znaczenie sentymentalne. Bo to są pamiątki po mojej babci – opowiedziała wyraźnie zmartwiona gwiazda podczas nagrania. 

Na razie nie wiadomo, czy przedstawiciele Lufthansa odnieśli się do apelu modelki. Czy Natalia Janoszek zdoła odzyskać swoje bagaże? Mamy nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni, a wszystkie rzeczy wrócą do prawowitej właścicielki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

natalia janoszek
fot. screen z youtube.com Onet Flesz

Natalia Janoszek padła ofiarą kradzieży na lotnisku!