Natalia Klimas w ciąży wygląda promiennie! Piękna gwiazda podzieliła się z fanami radosną nowiną i pokazała ciążowy brzuszek. Jak na informację zareagowali bliscy młodej kobiety? Czy przyszła mama czuje się dobrze? Odpowiadamy na wszystkie pytania!

Niewiele gwiazd wzbudza taką sympatię wśród fanów jak Natalia Klimas. Młoda aktorka ujmuje każdego swoją naturalnością i wdziękiem. Nie minęło wiele czasu, od kiedy w mediach huknęła wiadomość o jej ślubie, gdy podzieliła się kolejną szczęśliwą wiadomością: spodziewa się pierwszego dziecka. Natalia Klimas w ciąży wygląda na bardzo szczęśliwą. Kim jest przyszły tata? Czy mama Natalii podziela radość córki?

Natalia Klimas w ciąży: jak zareagowała rodzina?

Do niedawna o odmiennym stanie młodej aktorki wiedzieli tylko najbliżsi. Jednak Natalia Klimas zdecydowała, że nie chce dłużej ukrywać przed fanami informacji o ciąży i opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z brzuszkiem. 

– Czasem, choć bardzo rzadko, wszystko układa się dokładnie tak, jak powinno – napisała obok fotografii. 

Jak rodzina zareagowała na wiadomość, że Natalia Klimas spodziewa się dziecka? Nie posiadali się ze szczęścia! Powód do radości mają nie tylko przyszli rodzice, lecz także mama aktorki, czyli znana projektantka Joanna Klimas. 

– To dla nas wyjątkowy czas. Odkąd dowiedzieliśmy się o ciąży, jesteśmy w stanie euforii. Chodzę cały czas szczęśliwa. Pewnie hormony ciążowe też miały na to wpływ. Moja mama oszalała z radości. Strasznie się ucieszyła na wieść o byciu babcią. Już się szykuje do opieki nad maluszkiem – wyjawiła Natalia Klimas w rozmowie z portalem plejada.pl

Aktorka zdradziła także, że nie dolega jej nic poważnego nie odczuwa nawet zwykłych ciążowych niedogodności. Wręcz przeciwnie, Natalię Klimas przepełnia energia.

Kim jest mąż Natalii Klimas?

Natalia Klimas w ciąży może liczyć na troskę i wsparcie swoich najbliższych. Kim jest mąż ślicznej aktorki? Jak informuje kobieta.pl, ma na imię Mikołaj Bober i przyjaźni się ze znanym dziennikarzem Piotrem Kraśką.

Mężczyzna podziela miłość swojej żony do jazdy konnej. Natalia i Mikołaj wzięli ślub 23 czerwca 2018 roku. Para zdecydowała się spędzić podróż poślubną w słonecznej Grecji. Aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami ze wspólnych morskich kąpieli. 

Natalia Klimas w ciąży wygląda na bardzo szczęśliwą. Gratulujemy przyszłym rodzicom i życzymy mnóstwo zdrowia dla mamy i malucha!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

natalia klimas w ciąży
fot. instagram.com @nataliaklimas

Natalia Klimas w ciąży wygląda rewelacyjnie! Młoda aktorka podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną.

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.