Natalia Klimas w marcu podzieliła się radosną informacją o ciąży. Przyszła mama dumnie pokazuje się z ciążowym brzuszkiem, udała się nawet na sesję fotograficzną, aby uwiecznić wzruszające chwile. Zdjęcia pokazała na Instagramie i spotkała się z ostrą krytyką. 

Natalia Klimas naraziła się na krytykę kilkoma niewinnymi zdjęciami. Na instagramie aktorka pokazała ciążowy brzuch, a to nie spodobało się jednej z obserwujących. Co na to gwiazda? Opublikowała kolejne zdjęcia i odpowiedziała komentującej.

Natalia Klimas w ciąży

Jedna z internautek zarzuciła aktorce, że ta wywaliła brzuch, który przecież i tak jest widoczny. Dodała, że to słabe. Gwiazda na niegrzeczny komentarz zdecydowała się odpowiedzieć w osobnym poście. Co napisała?

– Na czym to polega, że cały Instagram jest pełen zdjęć kobiet w stringach, w bikini, pół nago, w bieliźnie, ale goły brzuszek ciążowy wzbudza takie komentarze? – zastanawiała się Natalia.

Dalej pytała, czy pokazywać można tylko idealne, umięśnione i płaskie brzuchy, które faktycznie spotykają się z mnóstwem pochlebnych komentarzy. Wsparło ją mnóstwo kobiet.

Natalia Klimas: sesja ciążowa

Większość komentarzy pod ostatnimi postami Natalii Klimas zdecydowanie jednak jest utrzymana w pozytywnym tonie. Pod pierwszymi fotografiami aktorka przyznała, że długo nie widziała sensu w uwiecznianiu ciążowego brzuszka, jednak przekonała ją do tego jedna z koleżanek. Zgodziła się więc, aby sesję wykonała znajoma fotograf. Zdjęcia zrobiono na Mazurach, w malowniczej scenerii. Fanki Natalii pisały, że ich zdaniem takie ujęcia to wspaniałe pamiątki.

– Klasa! Elegancja! Szyk! Więcej słów nie trzeba.

– Tak delikatnie i pięknie, że z przyjemnością się patrzy na ten błogi stan i Panią bardzo szczęśliwą.

Tak pisały zachwycone obserwatorki gwiazdy. Część z nich przyznała, że marzy o podobnej sesji. Zdradziły nawet, że zapisują zdjęcia Natalii, aby móc je odwzorować!

ZOBACZ ZDJĘCIA NATALII KLIMAS:

Natalia Klimas
instagram.com/nataliaklimas

Natalia Klimas pokazała zdjęcia z sesji ciążowej.

Natalia Klimas
instagram.com/nataliaklimas

Gwiazda ostro odpowiedziała internautce, która skrytykowała jej nagi brzuch. Fanki poparły aktorkę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dom byłej Pierwszej damy USA na sprzedaż. Ogromna willa jest warta 250 milionów
  2. Córka Katarzyny Dowbor jest już dorosłą kobietą! Gwiazda urodziła ją, gdy miała 40 lat
  3. Ewa Chodakowska w żałobie. Bliska jej osoba zginęła w tragicznym wypadku motocyklowym
  4. Iga Cembrzyńska dziś! Gwiazda estrady kończy 80 lat, nie uwierzycie, jak wygląda
  5. Roger Karwiński dziś ma 25 lat. Jak teraz wygląda Adaś z „Niani”?
Poprzedni artykułJak odzyskać miłość? 10 skutecznych sposobów, by znów zaiskrzyło
Następny artykułEdyta Górniak pokazała dom, w którym się wychowała. To ruina, gwiazda nie powstrzymała łez
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.