Kim jest mąż Natalii Klimas? Aktorka Natalia Klimas odnalazła szczęście u boku mężczyzny i w czerwcu ubiegłego roku wyszła za mąż. Kim jest mężczyzna, któremu udało się skraść serce aktorki? Natalia Klimas wcześniej była z Piotrem Woźniakiem-Starakiem.

Ślub Natalii Klimas był utrzymywany w tajemnicy do samego końca. Uroczystość odbyła się 23 czerwca 2018 roku, a o swoim zamążpójściu aktorka poinformowała dopiero po uroczystości. Kim jest mąż Natalii Klimas? Natalia Klimas poznała swojego męża, dzięki innej znanej parze z polskiego show-biznesu.

Kim jest mąż Natalii Klimas?

Natalia Klimas swój ślub utrzymała w tajemnicy do samego końca. Fani aktorki nie ukrywali zaskoczenia, gdy na jej mediach społecznościowych nagle zobaczyli zdjęcia z minionego już ślubu. Kim jest mąż Natalii Klimas? Wybrankiem aktorki jest mężczyzna o imieniu Mikołaj. Niewiele wiadomo na jego temat, strzeże swojej prywatności i nie jest związany z show-biznesem.

Wiadomo jednak, że mąż aktorki jest biznesmenem i ma swoją dużą posiadłość na Mazurach, niedaleko stadniny koni Ferensteinów i przyjaźni się z Piotrem Kraśko. To właśnie Karolina Ferenstein-Kraśko z mężem poznali Natalię i Mikołaja. Jak wyglądały zaręczyny Natalii z Mikołajem? W rozmowie z party.pl aktorka opowiedziała, jak wyglądały jej zaręczyny.

Mikołaj oświadczył mi się na tarasie naszego domku na Mazurach, w otoczeniu naszych psów. To był bardzo intymny, romantyczny, bardzo nasz moment- zwierzyła się aktorka.

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak

Mało kto pamięta, że Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak byli parą przez ponad 2,5 roku. Poznali się w Stanach Zjednoczonych, jednak gdy producent filmowy postanowił wrócić do kraju, wierna partnerka zdecydowała się na powrót razem z nim.

Para często pojawiała się razem na oficjalnych imprezach, jednak nie opowiadali publicznie o swoim uczuciu. Co ciekawe, gdy Natalia Klimas była w związku z Piotrem Woźniakiem-Starakiem przyjaźniła się z Agnieszką Woźniak-Starak (obecną żoną Piotra). Natalia dopiero dwa lata po rozstaniu opowiedziała w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem o swoim byłym partnerze.

-To jest pierwszy raz, kiedy o tym mówię. Minęły dwa lata od naszego rozstania, więc to jest dla mnie temat już zamknięty. Minęło już dużo czasu, ale jasne, że bolało. Myślę, że byłabym niefajną osobą, gdyby to po mnie spłynęło. Naprawdę kochałam. Było to wspaniałe 2,5 roku życia – zdradziła aktorka.

Po rozstaniu, Natalii z Piotrem, ten zaczął spotykać się z jej ówczesną przyjaciółką Agnieszką Szulim. Dziś para również jest małżeństwem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

instagram.com/nataliaklimas

Natalia Klimas wzięła cichy ślub w czerwcu 2018 roku na Mazurach.

instagram.com/nataliaklimas

Kim jest mąż Natalii Klimas? To biznesmen i przyjaciel Piotra Kraśki.

instagram.com/nataliaklimas

Natalia Klimas spodziewa się dziecka.

Kim jest mąż Natalii Klimas
instagram.com@pwsas

Kiedyś spotykała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, jednak rozstali si po 2,5 roku związku.

kim jest mąż natalii klimas
instagram.com/aga_wozniak_starak

Następnie Piotr związał się z ówczesną przyjaciółką Natalii- Agnieszką, która jest teraz jego żoną.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na czym polega Big Brother? Zasady najpopularniejszego reality-show w Polsce
  2. Jolanta Kwaśniewska SZCZERZE o spotkaniu z Jacksonem i wizycie w domu dziecka
  3. Śmierć Zbigniewa Cybulskiego była ciosem dla polskiego kina. Zginął tragicznie
  4. Choroba, na którą cierpi Hanna Lis zagrażała jej ciążom? Szczere wyznanie gwiazdy

źródło: gala.pl/viva.pl

Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.