Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Natalia Kukulska dostała wstrząsającą wiadomość. Dotyczy śmierci jej mamy
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 07.06.2020 20:20

Natalia Kukulska dostała wstrząsającą wiadomość. Dotyczy śmierci jej mamy

Natalia Kukulska
Fot. screen YouTube@Plejada

Natalia Kukulska dostała wstrząsającą informację na temat śmierci Anny Jantar. Ania Rusowicz, której mama także była uznaną artystką, przekazała Natalii wiadomość, która wywołuje łzy. Chodzi o katastrofę samolotu, w której zginęła mama Kukulskiej.

Natalia Kukulska bardzo dba o to, by pamięć o jej mamie była zawsze żywa. Za kilka dni – dokładnie 10 czerwca – wypadałyby 70. urodziny wokalistki. Córka Anny Jantar poinformowała niedawno, że wznowiona będzie sprzedaż biografii jej mamy. Z tej okazji przywołała historię, która wywołuje łzy w oczach. Koleżanka Natalii z branży, Ania Rusowicz wysłała jej wstrząsającą wiadomość dotyczącą śmierci matki artystki.

Wiadomość Ani Rusowicz

Jak dowiadujemy się z portalu plotek.pl, wstrząsającą wiadomość artystka otrzymała od swojej koleżanki z branży – Anny Rusowicz. Okazuje się, że Anna Jantar i Ada Rusowicz, mama Anny, miały wrócić do kraju tym samym samolotem, który rozbił się pod Okęciem.

Słowa Ani Rusowicz wzruszają:

– Niesamowite jest, że moja mama miała lecieć z Twoją tym samym samolotem, bo Niebiesko-Czarni byli też w tym czasie w USA. Została, bo chciała jeszcze pobuszować po sklepach, a Twoja się śpieszyła do Ciebie… Jak w filmie Oszukać przeznaczenie moja mama zginęła w wypadku samochodowym w 1991 w Sylwestra, śpiesząc się do mnie – napisała wokalistka, cytowana przez portal kobieta.wp.pl.

  1. Natalia Kukulska dostała wstrząsającą wiadomość. Dotyczy śmierci jej mamy
  2. Babcia nigdy nie wyrzuca łupin po cebuli i ujawnia, dlaczego są niezwykle cenne. Większość ludzi niesłusznie korzysta z nich tylko raz w roku
  3. W polskiej blond piękności kochali się wszyscy. Jej życie nie było kolorowe, dziś mało kto o niej pamięta

Śmierć Anny Jantar

Anna Jantar była jedną z najpopularniejszych piosenkarek lat 70-tych. Autorka takich piosenek jak: Tyle słońca w całym mieście, Baju-baj proszę pana czy Staruszek świat. Prywatnie – mama Natalii Kukulskiej, zginęła w katastrofie lotniczej na Okęciu 14 marca 1980 roku. Niedawno pisaliśmy o liście, który napisała do córki niedługo przed feralnym lotem.

Natalia Kukulska miała zaledwie 4 lata, gdy jej mama zginęła w katastrofie. Od tego czasu, artystka jest obecna w mediach. W 1984 zaczęła profesjonalnie śpiewać, by dwa lata później ukazały się jej dwa największe dziecięce hity – Puszek Okruszek i Co powie tata.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

natalia kukulska

Natalia Kukulska na tle zdjęcia mamy – Anny Jantar.

tata

Natalia Kukulska ujawniła smutną wiadomość od koleżanki z branży.

Natalia Kukulska

Artystce zależy, by pamięć po jej mamie nie zaginęła.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Danuta Holecka – jakie wykształcenie ma naprawdę? Ujawniamy kulisy sławy najbardziej kontrowersyjnej dziennikarki dzisiejszych czasów
  2. Od dziś przedłużenie zakazu. Trzeba pamiętać
  3. Niewyobrażalna tragedia, nie żyje noworodek. Prokuratura przeprowadzi sekcję zwłok
  4. Pamiętacie Wójtową z „Rancza”? Dziś wygląda zupełnie inaczej, ciężko ją poznać
  5. Małgorzata Kożuchowska zawsze miała jedno marzenie. Niestety, straciła nadzieję, że kiedykolwiek się spełni
  6. Szukał grzybów w lesie, nagle zobaczył „palce diabła” i natychmiast wyciągnął telefon. Tomasz na zawsze zapamięta ten dzień

Źródła: plotek.pl wikipedia.pl kobieta.interia.pl