Natalia Kukulska gotuje swojej córce spektakularne dania, o których nikt by nawet nie pomyślał. Jej kreatywność w kuchni inspiruje. Co więcej, internauci zauważyli, że córka Kukulskiej coraz bardziej zaczyna przypominać zmarłą tragicznie babcię. To wykapana Anna Jantar. Jakie posiłki przygotowuje dziewczynce mama?

Natalia Kukulska chętnie dzieli się swoim codziennym życiem w mediach społecznościowych. Tym razem postanowiła pokazać jakie frykasy przyrządza córce, Ani do szkoły. Wygląda smakowicie.

Natalia Kukulska i jej popisy kulinarne

Niedawno na swoim koncie na Instagramie wokalistka postanowiła pochwalić się posiłkiem, który przygotowała dla córki do szkoły. Widać wyraźnie, że się postarała i chce, żeby jej dziecko jadło zdrowo, smacznie i miało dużo energii do nauki.

Na zdjęciu widać dwa szare pojemniki na jedzenie. W jednym z nich można zauważyć makaron razowy z krewetkami i zieleniną. Natomiast w drugim znajduje się pożywna owsianka, przyozdobiona suszoną żurawiną, która układa się w kształt serca. Wszystko wygląda naprawdę apetycznie i smakowicie.

  1. Aleksander Kwaśniewski powiedział, ile powinna zarabiać pierwsza dama. Padła konkretna kwota
  2. Wzruszające wyznanie Magdy Gessler. Zmaga się z ciężką chorobą, prześmiewcy powinni teraz dwa razy się zastanowić

Podobieństwo córki do babci

Z takimi posiłkami nic dziwnego, że dziewczyna rośnie jak na przysłowiowych drożdżach. Internauci zaczęli już widzieć nawet uderzające podobieństwo do zmarłej babci Ani, sławnej Anny Jantar. Anna Dąbrówka jest owocem miłości Natalii Kukulskiej i jej ukochanego, Michała. Ania ma już 15 lat i ciężko oderwać od niej zwrok.

Swoimi obserwacjami wierni słuchacze dzielili się w komentarzach pod nagraniem pt. ŻYWIOŁY, które zostało zamieszczone na platformie YouTube na kanale Warsztatowa Akademia Musicalowa. Widać, że dziewczynka również poszła w ślady mamy i babci, i pasjonuje się muzyką i śpiewem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Natalia Kukulska
fot. instagram.com/natalia.kukulska

Posiłki przygotowywane przez mamę wyglądają naprawdę przepysznie.

Dziewczyna jest bardzo podobna do babci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP właśnie poinformowało, nie żyje polski polityk. Kondolencje napływają ze wszystkich stron
  2. „Nasz nowy dom”: Kolejny gest Katarzyny Dowbor, pokazała, na co ją stać. Fani programu będą poruszeni
  3. Pilne alarmy dla Polaków. Dziś żywioł uderzy w nasz kraj
  4. Tragiczna wiadomość z samego rana. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, znamy prawdopodobna przyczynę śmierci
  5. Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcie córki z wakacji. Wywołała istne piekło
  6. Szykujcie się, za chwilę Biedronka i Lidl przeżyją ogromne oblężenie. Już przygotowują się na tłumy klientów

Źródło: smakosze.pl, youtube.com, instagram.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl